Friz dostanie DUŻO kasy zwrotu. Urząd skarbowy pomylił się na jego korzyść!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: FRIZ DOSTAŁ 40.000 ZŁ OD... / Planeta Ekipy Friz dostanie DUŻO kasy zwrotu. Urząd skarbowy pomylił się na jego korzyść!

Friz dostanie DUŻO kasy zwrotu. Urząd skarbowy 'pomylił się' na jego korzyść!

2022-08-19 13:53

Karol Friz Wiśniewski może liczyć na przychylność losu, jeśli chodzi o pieniądze. Choć oczywiście jest to jeden z najbardziej kreatywnych twórców w internecie, jednocześnie jeden z tych najbardziej zapracowanych, to ma szczęście do zarabiania pieniędzy. Dowodem niech będzie sytuacja, jaką miał ostatnio z urzędem skarbowym! Poznajcie ją już teraz na naszej stronie.

Pieniądze Friza od zawsze wzbudzają dużą ciekawość internautów. Ile zarabia Karol Wiśniewski? Jaka kwota wpływa na jego konto? Na czym zarabia? Skąd ma kreatywne pomysły na biznesy? Fani są zawsze pod wrażeniem, gdy ich ulubiony twórca odnosi sukces. Ucieszyło ich również podsumowanie finansowe Ekipy Friza za ubiegły rok. Wynikało z niego, że zysk projektu wyniósł 9,5 miliona złotych netto. Wszystko to za sprawą sprzedaży produktów spożywczych, ubrań, muzyki, czy chociażby artykułów papierniczych. Friz, jak się okazuje ma umiejętność przyciągania do siebie pieniędzy. Poinformował, że urząd pomylił się na jego korzyść i zwróci mu kasę z podatku. Sam nie krył zaskoczenia i zadowolenia jednocześnie. Ucieszył się, że na jego konto wpłynie pokaźna gotówka.

Wersow wyciągnęła WIELKĄ tajemnicę o Mini Majku. Nie wykorzystał potencjału Ekipy Friza?

Friz kiedyś i dziś

Friz - pomyłka urzędu

Karol Friz Wiśniewski komunikuje się z fanami za pośrednictwem Twittera i Instagrama. To właśnie na tamtejszym InstaStories dał znać, że spędza mnóstwo godzin nad montażem wideo z pewnego wyjazdu. Pierwsza z czterech części pojawi się 27 sierpnia, a druga 10 września. Była to zła wiadomość, ponieważ fani mieli otrzymać materiał w weekend 20-21 sierpnia. Friz w relacji ujawnił też dobrą wiadomość. Dostał zwrot za pomyłkę urzędu skarbowego:

Dostanę 40 tysięcy złotych zwrotu za to, że urząd skarbowy popełnił błąd i mam zwrot z podatku. Mega fajnie! Fajnie dostać w gratisie czterdzieści koła.

- powiedział Friz. Internauci momentalnie zaczeli komentować i żartować z zaistniałej sytuacji. Wiele osób pisało o dodatkowej dniówce Youtubera:

  • Nie mogę sobie wyobrazić ile podatku odprowadza ze o 40k się pomylili. Pewnie z jego podatków z 2 komisariaty w Krakowie żyją - zaśmiał się Paweł na YouTube;
  • To nie gratis. To są twoje pieniądze. US chciał cię naciąć na 40 000 zł albo twój księgowy popełnił błąd - napisał MMaro;
  • Jak w gratisie, jak to jego kasa, którą sam im wpłacił xD - uznał użytkownik Bumi;
  • Nawet się nie kapnie że przelew przyszedł - zażartował Miłek

Co najgłupszego Friz zrobił po alkoholu? Wybrał historię, która rozbawiła Wersow!