Friz - zarobki w 24 godziny robią wrażenie. Fani policzyli, ile zarobił na piosence!

Friz zgarnął dużo kasy w 24 godziny. Fani policzyli, ile zarobił na piosence!
Autor: screen z filmu na YouTube: EKIPA - ZAEBYŚCIE (feat. Qry) / YouTube.com/EKIPA Friz zgarnął dużo kasy w 24 godziny. Fani policzyli, ile zarobił na piosence!

Friz jest jednym z najlepiej zarabiających Youtuberów w Polsce. 25-latek z Krakowa za swoją dotychczasową działalność zdołał kupić dom, luksusowy samochód i zwiedzić najdroższe miejsca na świecie. Internauci wzięli pod lupę finanse Karola Wiśniewskiego. Najbardziej zainteresowani wyliczyli, ile zarobił za teledysk Zaebyście po 24 godzinach od premiery. Kwota robi wrażenie!

Spis treści

  1. Friz - zarobki w 24 godziny
  2. Friz - zarobki

Friz zgarnął dużo kasy w 24 godziny. Wiele osób tworzących materiały wideo marzy o takich kwotach za film. O co dokładnie chodzi? Fani policzyli, ile Friz zarobił na piosence Zaebyście, której teledysk momentalnie stał się najpopularniejszym filmem w Polsce. Muzyczny obrazek drugiego singla z debiutanckiej płyty Ekipy w kilkanaście minut od premiery miał prawie pół miliona wyświetleń. Swoją drogą nikt nie ma wątpliwości, że zarobki Friza są ogromne. Youtuber pokazuje się w luksusowej willi, jeździ samochodami na zamówienie, czy nie żałuje pieniędzy na wycieczkę dookoła świata. Niedawno internauci zastanawiali się, czy to wpadka Friza czy celowe zagranie. Karol Wiśniewski niespodziewanie ujawnił stan swojego konta.

Friz kiedyś i dziś

Friz - zarobki w 24 godziny

Ile zarobił Friz na piosence Zaebyście w 24 godziny od premiery na YouTube? Autor kanału @tm2k_ na TikToku wyliczył, że Ekipa Friza zgarnęła pokaźną sumę. Teledysk Zaebyście pojawił się w sieci 8 kwietnia o godzinie 18:00. Dzień później, czyli 9 kwietnia o 18:00 miał 3 miliony 956 tysięcy 663 wyświetleń. Ten wynik trzeba pomnożyć przez stawkę CPM, która w Polsce wynosi 1.10 amerykańskiego dolara za 1000 wyświetleń. Wynik takiego działania to: 4 352 316. Dalej należy: 4 352 316 podzielić przez 1000. Następnie wynik: 4 352 pomnożyć przez kurs amerykańskiego dolara, to ok. 3,82 zł i otrzymamy, że Ekipa Friza mogła zarobić w 24h kwotę 16 tysięcy 625 złotych. Dziś kwota, po kilku dniach od premiery i ponad 8 milionów wyświetleń, jest dużo wyższa.

Friz - zarobki

Zarobki Friza jednych szokują, a na fanach robią ogromne wrażenie. Tym bardziej, że Friz zaczął karierę bez żadnego większego wsparcia. W połowie 2020 roku pisaliśmy, że Friz przy dobrych algorytmach zarabia od dwóch do trzech tysięcy w górę za 1 milion wyświetleń. Szacując, że Friz doda na swój kanał 4 produkcje w miesiącu, a każda z nich osiągnie minimum 3 miliony wyświetleń, to na konto twórcy wpłynie kwota przekraczająca 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać, że jest to kwota uśredniona i zarobki na YouTube nie są równe. Youtuber chętnie rozmawia o swoich zarobkach. Swego czasu ujawnił, w programie Duży w Maluchu, że rocznie na konto jego firmy wpływa 10 milionów złotych.

Friz bogaci się na filmach wrzucanych na YouTube, ale warto pamiętać, iż wyświetlenia to tylko część składowa jego zarobków. Karol Wiśniewski prowadzi swój własny sklep z odzieżą i gadżetami, a ponadto zgadza się na atrakcyjne finansowo kampanie reklamowe. Teraz też na jego konto wpłynie pokaźna suma za sprzedaż debiutanckiego albumu. Na piosenkę Zaebyście będziecie mogli głosować w ramach Rap 20 w Radiu ESKA.

Najnowsze