Friz i Wersow rozstali się? TEN szczegół zaniepokoił fanów!

2021-04-10 14:18
Friz i Wersow rozstali się? TEN szczegół zaniepokoił fanów!
Autor: Kadr z filmu FRIZ I KINGA - WYJAŚNIENIA - z kanału Karol Friz WIśniewski | WBF Kadr z filmu FRIZ I KINGA - WYJAŚNIENIA - z kanału Karol Friz WIśniewski | WBF

Co się dzieje w związku najgorętszej pary polskiego internetu? Friz i Wersow rozstali się? Takie informacje już krążyły po internecie i wśród fanów Friza, kiedy Ekipa była w Stanach Zjednoczonych. To właśnie wtedy Weronika i Karol przestali być parą i zrobili sobie przerwę w związku. Czy ta sytuacja się powtórzyła?

Friz i Wersow rozstali się? Takie informacje coraz częściej pojawiają się w sieci. Osoby, które śledzą Karola Wiśniewskiego i Weronikę Sowę, wiedzą dobrze o tym, że para od zawsze była w siebie wpatrzona. U nich, jak w każdym związku, również dochodziło do nieporozumień i kłótni. W jednym z ostatnich materiałów wideo u Wersow, mogliśmy dowiedzieć się, że to Weronika częściej zaczyna kłótnie, ale to Karol wyciąga rękę na zgodę. Teraz fani podejrzewają, że Sowa i Wiśniewski nie są już razem. Dlaczego?

Weronika Sowa: wiek, wzrost, kosmetyki, Instagram, rodzice, rodzeństwo, sklep, waga, Friz, ekipa. Kim jest Wersow?

Friz kiedyś i dziś

Friz i Wersow rozstali się?

Friz i Wersow nie są już razem? Takie niepokojące pytanie zadają sobie fani Ekipy i pary. Przypomnijmy, że Karol Wiśniewski poinformował o związku z Weroniką Sową, 24 listopada 2018 roku, tuż przed rozpoczęciem projektu daily. Materiał filmowy miał format typowego Q&A. Karol i Weronika są cały czas wzorem do naśladowania. Obydwoje bardzo się kochają i nikt nie wyobraża sobie, żeby mieli się rozstać. 

Marcysia Ryskala: wiek, Instagram, wzrost, imię, tatuaże, Friz, chłopak, ekipa, Youtube. Kim jest Marcysia?

Doniesienia o tym, że Friz i Wersow mieliby się rozstać, padły w poniedziałek, 5 kwietnia 2021 roku. To właśnie wtedy Karol wrzucił relację na Instagramie, że jest w domu Ekipy i chciałbym pojechać na Islandię, gdzie wybucha wulkan. W tym samym czasie Weronika wraz z bratem i siostrą oblewali się wodą w lany poniedziałek. Dlaczego para nie spędziła świąt razem?

Mateusz Trąbka: wiek, Friz, wzrost, dziewczyna, ekipa, Instagram, samochód, YouTube. Kim jest Tromba?

Do tej pory Karol i Weronika w trakcie świąt odwiedzali oboje rodziców - najczęściej najpierw jeździli do rodziny Friza, a później jechali do rodziców Wersow. Tegoroczna decyzja, że spędzili Wielkanoc osobno, może wynikać z zagrożenia pandemicznego w kraju. Youtuberzy najprawdopodobniej nadal są razem, ale nie chcieli narażać swoich rodzin na potencjalne niebezpieczeństwo zakażenia.

We wtorek, 6 kwietnia 2021 roku Weronika dodała w relacji na Instagramie informacje co u niej słychać. Stories zostało nagrane w ich wspólnym pokoju.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze