Friz nie jest jednak najpopularniejszy na YouTube! Wyprzedził go inny twórca

2021-10-17 15:49
Karol Friz Wiśniewski
Autor: Artur BARBAROWSKI/East News

Choć mogłoby się wydawać, że najpopularniejszym youtuberem w Polsce jest Friz to nic z tych rzeczy! Karola Wiśniewskiego z popularnej Ekipy wyprzedził całkiem inny twórca. Kto to taki? Jak to się stało, skoro o Frizie cały czas było tak głośno? Sprawdźcie szczegóły.

Friz nie jest jednak najpopularniejszy na YouTube! Wyprzedził go inny twórca - kto to taki? Od kilkunastu miesięcy Karol Wiśniewski znany wszystkim jako Friz, razem ze swoją Ekipą podbija internet. Najpierw swoim projektem daily idealnie wstrzelili się w trendy, a później stali się najbardziej rozpoznawalnymi gwiazdami sieci w naszym kraju. Następnie wzięli się za inne projekty i wypuścili między innymi debiutancką płytę Sezon 3, kolorowe teledyski, a także Lody Ekipy, zeszyty, a w ostatnim czasie nawet gazowane napoje w puszkach. Choć ich materiały wideo cały czas cieszą się ogromną popularnością, to okazuje się, że jest ktoś kto ma więcej fanów niż Friz. Kto to taki? Kto ma więcej subskrypcji na YouTube od Karola Wiśniewskiego?

Friz kiedyś i dziś

Najpopularniejszy youtuber w Polsce to...

Kto jest najpopularniejszym youtuberem w Polsce? Okazuje się, że wcale nie jest to Karol Wiśniewski, tylko... Blowek, czyli Karol Gązwa. Dlaczego? Otóż Friz na swoim kanale YouTube ma4,5 mln subskrypcji, natomiast Blowek 4,79 mln. Różnica między chłopakami jest jednak taka, że filmy Blowka mają w ostatnim czasie po 500-900 tys. odsłon, natomiast materiały wideo Friza gromadzą ponad milion lub nawet dwa miliony odsłon. Jak widać zarówno jeden Karol jak i drugi może pochwalić się fantastycznymi wynikami na platformie YouTube. Kto jest bardziej popularny? Różnica jak widać jest niewielka.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze