Friz śpiewa o Stegnie, ale też o zdradzie! Wiśniewski przeżył nieszczęśliwą miłość?!

i

Autor: Daniel Szura

Friz ma dosyć rozpoznawalności? "Chcę być incognito"

2022-09-09 10:13

Friz poinformował swoich fanów, że chciałby być mniej widoczny i rozpoznawalny. Zdradził, że zależy mu na tym, żeby w pewnej kwestii być bardziej incognito. Czy rozpoznawalność przytłacza Karola Wiśniewskiego? Co dalej z jego karierą? O co dokładnie chodzi? Przyjrzeliśmy się tej sprawie!

Friz nie chce już być rozpoznawalny? Friz jest jednym z najbardziej znanych twórców internetowych. Wszystko bardzo dobre wyczucie trendów i i ciężką pracę. Karol Wiśniewski bardzo sumiennie zapracował na swój sukces. Wiele osób nazywa go fenomenem polskiego internetu. Friz od dłuższego czasu nie znika z nagłówków największych mediów. Ogromny sukces zawdzięcza też Ekipie, którą założył. Zarobki Friza dla wielu są spełnieniem marzeń i czymś niemal niemożliwym do osiągnięcia. Jednak okazuje się, że Karol chciałby być chociaż odrobinę mniej rozpoznawalny. Wiemy, na jaki wpadł pomysł!

Friz i Wujek Łuki mają pomysł na życie. Będziecie w szoku, co wymyśliła Ekipa Holding!

LUKSUS EKIPY FRIZA, NAJEDZ SIĘ ZA 15 ZŁOTYCH, CZARNA SKRZYNKA W SAMOCHODZIE, KRZYSZTOF TRAPCZYK | ESKA XD #050

Friz nie chce być rozpoznawalny?

Karol Wiśniewski na swoim Twitterze napisał, że chciałby zmienić samochód na mniej widoczny i tańszy. Przyznał, że nie potrzebuje tak drogiego auta i chciałby kupić tańsze, nawet używane. Friz podkreślił, że nigdy jakoś szczególnie nie interesował się motoryzacją i nie zależy mu już na widocznym samochodzie. Chciałby być na drogach bardziej incognito. Czy samochód Friza będzie na sprzedaż? Najprawdopodobniej tak. Karol napisał, że chciałby go spieniężyć. Fani zwracają jednak uwagę na to, że oprócz samego auta i blach, to przecież nadal będzie siedział w nim sam Friz, więc ludzie i tak będą rozpoznawać, kto porusza się po drodze. Według nich informacja, jakim autem jeździ bardzo szybko wypłynie. Według nich może być to kwestia nawet 2-3 dni, więc Friz wciąż nie pozostanie na drodze anonimowy. Jeden z fanów zauważył, że w momencie, w którym zaczął być posiadaczem merola miał zdecydowanie mniej pieniędzy, a teraz, gdy jest w TOP najbogatszych ludzi w Polsce, postanowił zmienić auto na tańsze. Według jego fana pokazuje to jak bardzo Friz szanuje to, co osiągnął, a to jeden z czynników, który przełożył się na jego sukces.

Mini Majk PORZUCIŁ kontakt Frizem. Fani robią wielkie oczy i punktują Youtubera

Friz - jakim autem jeździ?

Czym jeździ Friz? Auto Friza zdecydowanie należy to wyjątkowych i rzucających się w oczy. Aktualnie porusza się Mercedesem-AMG CLA 45. Samochód ma dwulitrowy silnik o mocy 381 koni mechanicznych. Potrafi przyspieszyć do 100 km/h tylko w 4,2 sekundy! Oryginalna wersja luksusowego samochodu, którym teraz się porusza wynosi 220 tysięcy złotych. Jednak jego wersja, po liftingu może być warta nawet 300 tysięcy złotych!

Sonda
Czy kupiłbyś/kupiłabyś samochód od Friza?