Friz

i

Autor: Daniel Szura

Friz i Wujek Łuki mają pomysł na życie. Będziecie w szoku, co wymyśliła Ekipa Holding!

2022-08-30 16:00

Friz i jego ludzie mają zaskakujące pomysły! To, co planują może zadziwić wielu. Okazuje się, że będzie sporo nowości, kolejne współprace i rozszerzenie działalności. O co dokładnie chodzi? Co planuje Friz? Przeczytajcie nasz artykuł i sprawdźcie, na co się przygotować!

Jakie są plany Ekipy? Co z Ekipą Friza? Pomimo tego, że Ekipa w starym składzie już nie nagrywa, to nadal nie została rozwiązana Ekipa Holding S.A. Okazuje się, że firma nie zamierza kończyć swojej działalności. Co więcej, ma poważne plany na przyszłość! Jeden z głównych założycieli Ekipy, Wujek Łuki, czyli Łukasz Wojtyca zdradził sekrety, które mogą was zainteresować! Okazuje się, że firma warta miliony ma kilka zaskakujących pomysłów obok których nie można przejść obojętnie. Co planują youtuberzy? Sprawdziliśmy!

Mini Majk i Paulina Kozłowska ujawniają, kto DOMINUJE w łóżku! Intymne wyznanie pary

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

Ekipa - nowe produkty

Wujek Łuki ujawnił, że Ekipa Holding S.A. wraz z Frizem skupiają się na kolejnych współpracach i tworzeniu produktów sygnowanych własnym logo. Chodzi o produkty spożywcze. Jeden z głównych założycieli Ekipy przyznał, że firma jest w trakcie kompletowania nowego skład, który będzie informował i przeprowadzał kolejne akcje marketingowe.

Kompletujemy skład ludzi, aby sprawniej przeprowadzać wszystkie akcje, czy to informować Was, czy to do takiej typowej pracy operacyjnej. Po drugie pracujemy nad kilkoma fajnymi nowymi produktami z branży FMCG (np. spożywka).

Friz - nowy program

Według Wujka Łukiego Friz podjął decyzję o rozpoczęciu nowego programu. Nie zdradził jednak o co dokładnie chodzi. Nie znamy też jego formatu. Jednak znając możliwości Karola, czekamy na coś mocnego!

Operator Ekipy zdradza jej sekret. Mini Majk ostrzega, że porozmawia z jego żoną

Sonda
Friz ma głowę do interesów?

Friz - Twoje 5 Minut!

Friz skupi się również na drugiej edycji programu Twoje 5 Minut!, czyli projekcie, który przyjął formę reality show. Program Twoje 5 minut pokazuje osoby, które marzą o tym, aby zostać gwiazdami internetu. Muszą wykonywać zadania i oceniani są przez jury.

Planujemy 2 edycję T5M i że są to długotrwałe produkcje (czy to w planowaniu, czy realizacji). Tutaj akurat Karol będzie więcej informował. To są rzeczy, które mniej-więcej wiecie.

Ekipa - serial

Wujek Łuki zdradził, że pracują również nad produkcjami, które nie są związane z Ekipą. Łukasz Wojtyca zapowiedział serial będący największą produkcją w historii tej części Europy.

Serial, dla którego zbudowaliśmy całe uniwersum to możliwe, że największa taka produkcja w historii tej części Europy, także pod względem budżetu. Mamy od tego cudownych ludzi z branży, którzy od 2 lat siedzą nad projektem. Mają gigantyczne doświadczenie.

Ekipa - USA

Okazuje się, że Ekipa Holding S.A. planuje podbić Stany Zjednoczone! Wszystko wskazuje na to, że spółka chce się uniezależnić od samej Ekipy. Ludzie Friza chcą otworzyć spółkę w USA. Czy amerykański rynek jest na to gotowy?

Jest też trochę o ambicjach i o tym, że rozmawiamy z poważnymi firmami, ale, że wiadomo, nie powiemy Wam na razie więcej, bo nie są klepnięte jeszcze. Za to zdradzę, że w tym roku było dużo podroży - na branżowe festiwale do Cannes i Miami. Finalizujemy otwarcie spółki w USA, aby proces dystrybucji na USA być prostszy. Poza tym gry planszowe, komiksy, powieści - to wszystko się już dzieje i nie mogę się doczekać, jak będziemy Wam mogli pokazać pierwsze efekty.