Friz tworzy kurs, w którym będzie uczył, jak zostać influencerem. Ile kosztuje? Kiedy startują zapisy?

i

Autor: YouTube Karol FRIZ Wiśniewski Friz tworzy kurs, w którym będzie uczył, jak zostać influencerem. Ile kosztuje? Kiedy startują zapisy?

Friz tworzy kurs, w którym będzie uczył, jak zostać influencerem. Ile kosztuje? Kiedy startują zapisy?

2020-12-07 14:15

Karol Friz Wiśniewski po tym jak osiągnął ogromny sukces w social mediach, postanowił podzielić się swoją wiedzą z osobami, które chcą rozpocząć swoją przygodę z internetem. Specjalny kurs, zadebiutuje już niebawem w sieci. Ile kosztuje i kiedy startują zapisy? Szczegóły w artykule poniżej.

Spis treści

 1. Friz: kurs influencera. Kiedy zapisy?
 2. Ile kosztuje kurs Friza?
 3. Jak Zostań Nr 1 na Youtube: co otrzymamy w cenie?

Friz to już ikona polskiego internetu. Influencer w ciągu 10 lat swojej przygody w sieci osiągnął niesamowite zasięgi w serwisie YouTube, a także na Instagramie. Youtuber wypromował również swoich przyjaciół, którzy pomagali mu w tworzeniu kontentu na jego kanał. Jeżeli zliczymy konta wszystkich członków EKipy, to łącznie obserwuje ich życie ponad 10 milionów osób. Nic więc dziwnego, że Karol Wiśniewski postanowił stworzyć specjalny kurs, w którym będzie uczył jak osiągnąć sukces w sieci. Jedną z porad podzielił się już dawno, to systematyczność i dążenie do celu. Ile będzie kosztował kurs u Friza? Kiedy startują zapisy?

ESKA XD EXTRA

Friz: kurs influencera. Kiedy zapisy?

Zapisy na kurs Jak Zostać Nr 1 na YouTube który będzie prowadził Friz wystartowały. Aby móc wziąć w nim udział, wystarczy wejść na stronę jakzostacnr1nayt.pl i wpisać adres e-mai. Gdy rozpocznie się szkolenie, dowiemy się tego ze specjalnego maila, który zostanie do nas wysłany. 

Ile kosztuje kurs Friza?

Friz jeszcze nie podał oficjalnej ceny kursu. Wiemy tylko tyle, że za samo zapisanie się na kurs, otrzymamy zniżkę nawet do 70 procent. Jak Zostań Nr 1 na YouTubebędzie dostępny tylko i wyłącznie w formie cyfrowej na dedykowanej stronie internetowej.

Jak Zostań Nr 1 na Youtube: co otrzymamy w cenie?

Jeżeli zakupimy kurs Friza, otrzymamy w zamian cyfrowe materiały, które m.in. zawierają:

 • Jak założyć własny kanał na YouTube i jak na nim zarabiać
 • Jak działają algorytmy YouTube
 • Jakie publikować filmy
 • Jak działa monetyzacja
 • Sekrety biznesu Ekipy
 • Jakim sprzętem nagrywać filmy
 • Skąd brać pomysły na produkcje
 • Jak robić research
 • Droga na szczyt każdego z członków Ekipy