Roast Friza - kiedy, gdzie i o której oglądać? Ile kosztuje dostęp?

i

Autor: Screen z filmu PARA VS PARA VS PARA VS PARA z kanału Karol Friz Wiśniewski Roast Friza - kiedy, gdzie i o której oglądać? Ile kosztuje dostęp?

Roast Friza - kiedy, gdzie i o której oglądać? Ile kosztuje dostęp?

2020-12-21 12:27

Tego absolutnie nikt się nie spodziewał! Karol Friz Wiśniewski zorganizuje swój... roast. Jeden z najpopularniejszych Youtuberów, który w ciągu roku podbił serca swoich fanów, usiądzie na fotelu i będzie słuchał żartów na swój temat. Kiedy, gdzie i o której oglądać? Ile kosztuje dostęp? Wszystkich szczegółów dowiecie się na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Roast Friza - kiedy?
  2. Roast Friza - gdzie i o której oglądać?
  3. Roast Friza - ile kosztuje dostęp?

Roast Friza - kiedy, gdzie i o której oglądać? Ile kosztuje dostęp? To niewątpliwie jedna z najważniejszych imprez, która zostanie zorganizowana w 2021 roku. Stand-uperzy, twórcy YouTube i zaproszeni goście, będą żartować z najpopularniejszego influencera w Polsce. Karol Wiśniewski postanowił zorganizować swój własny roast. Friz jako pierwszy Youtuber w Polsce podjął się publikacji codziennie filmów przez rok. W swoich produkcjach organizował różne zabawy dla swoich przyjaciół, ale również i widzów. Ostatnio rozdał dom, a zwycięzca został wyłoniony przez zabawę kamień, papier, nożyce. Dzięki swojej ciężkiej pracy, został uznany przez Forbesa za najbardziej wpływowego Youtubera. Kiedy, gdzie i o której oglądać Roast Friza? Ile kosztuje dostęp? Sprawdziliśmy to dla Was!

Sonda
Czy weźmiesz udział w roaście Friza?

Roast Friza - kiedy?

Roast Friza, czyli wydarzenie, na które czekają wszyscy fani, ale również hejterzy Youtubera odbędzie się w 2021 roku. Transmisja, która ma potrwać aż dwie godziny, została zaplanowana na 6 marca 2021 roku.

Roast Friza - gdzie i o której oglądać?

Roast Karola Friza Wiśniewskiego będziemy mogli obejrzeć tylko i wyłącznie w internecie. Powstała specjalna strona internetowa roastfriza.pl, na której będziemy mogli wykupić dostęp. Transmisja wystartuje punktualnie o godzinie 20:00.

Roast Friza - ile kosztuje dostęp?

Roast będzie dostępny tylko w formie pay-per-view. Ile więc kosztuje? Odpowiedź jest bardzo prosta. Pierwsza pula biletów, dostępna jest w kwocie 19,99 złotych - otrzymujemy wtedy dostęp na 24 godziny od momentu rozpoczęcia transmisji. Druga możliwość jest droższa i oferuje nam dostęp do materiału przez cały tydzień - koszt to 24,99 złotych.