B.R.O w popowej odsłonie. Utworem SOS wraca klimatem do lat 80-tych

i

Autor: Materiały prasowe B.R.O B.R.O w popowej odsłonie. Utworem SOS wraca klimatem do lat 80-tych

B.R.O w popowej odsłonie. Utworem SOS wraca klimatem do lat 80-tych

2020-10-13 14:56

Raper B.R.O zaskoczył swoich fanów zapowiedzią dwóch albumów jesienią 2020 roku. Jeden z nich będzie popowy. Singiel promujący wydawnictwo DeLorean jest już dostępny w serwisach streamingowych. O czym jest najnowszy utwór B.R.O? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

B.R.O w popowej odsłonie zaskoczył swoich fanów! Artysta od dłuższego czasu chciał spełnić swoje marzenie i stworzył popową płytę. Jak sam mówi taka odskocznia dała mu możliwość artystycznej wolności. Zapowiedź płyty DeLorean miała miejsce kilka lat temu na okładce albumu Next Level 2. B.R.O przypomniał o tym w marcu 2020 roku, kiedy rozpoczynał pracę nad albumem Next Level 3. Premiera obydwu wydawnictw będzie miała miejsce w listopadzie 2020 roku. Singiel, który promuje wydawnictwo utrzymany jest w klimatach lat 80. Fani są zaskoczeni takim stylem rapera, ale w ogromnej przewadze wypowiadają się pozytywnie o utworze S.O.S. O czym opowiada najnowszy singiel B.R.O?

Hany zaprasza do "Zabawy" | ESKA XD - CD-ROOM #5

B.R.O w popowej odsłonie. O czym opowiada SOS?

Utwór SOS to muzyczny powrót do lat osiemdziesiątych. Fani rapera bardzo dobrze usłyszeli inspirację zespołem The Weekend, czy samą Dua Lipą. Ci zagraniczni artyści, również postanowili sięgnąć po znane brzmienia z poprzedniego wieku. Najnowszy singiel B.R.O opowiada o tęsknocie i cierpieniu głównej bohaterki, a także o ogromnej pysze niektórych ludzi, którzy uwielbiają drogie ciuchy. Jak mówi artysta w rozmowie z ESKA.pl to wyjątkowy singiel w jego karierze:

Singiel SOS jest dla mnie jak nowe otwarcie. Zawsze chciałem wyjść poza rap i przez lata pobytu na scenie nie dałem się zamknąć w żadnej szufladce. Dziś mogę muzycznie robić dokładnie to co chcę dlatego właśnie wsiadłem w DeLorean’a by odbyć podróż w czasie do lat 80’ i przywieźć trochę tamtego brzmienia. Myśle, że mi się to udało.

Singiel SOS jest dostępny w serwisach streamingowych, a także w serwisie YouTube.