Friz żegna się z Ekipą! WZRUSZAJĄCY moment utkwi w pamięci

2022-01-19 12:26
Friz żegna się z Ekipą! WZRUSZAJĄCY moment utkwi w pamięci
Autor: screen z filmu na YouTube: PRAWIE NAS OSZUKAŁ NA 2500ZŁ!!! (złapaliśmy go) / Karol Friz Wiśniewski Friz żegna się z Ekipą! WZRUSZAJĄCY moment utkwi w pamięci

Karol Friz Wiśniewski wpadł na kolejny zaskakujący pomysł. 25-letni Youtuber, który jest już finansowym milionerem, postanowił tak naprawdę spełnić jedno ze swoich największych marzeń w życiu. O co dokładnie chodzi? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Friz żegna się z Ekipą, to widok, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich fanów tego projektu. Szczególnie po ubiegłym roku, który był dla wszystkich członków bardzo owocny. Wydaje się jednak, że to właśnie Karol Wiśniewski może pochwalić się najbardziej pracowitym i jednocześnie udanym rokiem. Friz dał duże pieniądze dla powodzian, rozpoczął plan dotyczący kursu na latanie helikopterem, oświadczył się Wersow, a dodatkowo wraz z przyjaciółmi wydał płytę Sezon 3. Co więcej wystartował ze sprzedażą lodów i napojów sygnowanych autorskim logo. Po tym, jak kupił willę za 7 milionów złotych wszyscy zaczęli się zastanawiać, jakie miesięczne zarobki ma Friz. Teraz doszedł do wniosku, iż pora na jakiś czas zapomnieć o tym, co dzieje się w domu Ekipy.

Friz twórcą piłkarskiego HYMNU na Mundial 2022? Internauci są pod wrażeniem!

Friz kiedyś i dziś
Sonda
Czy będziesz tęsknić za Frizem?

Friz - pożegnanie z Ekipą

Friz ogłosił, że znika z internetu i rusza w podróż po Afryce. Uprzedził swoich fanów, że niebawem pojawi się mniej materiałów na jego kanale. Tournee będzie trwać 20 dni i co 4 dni będą łączyć się z internetem, by poinformować, że wszystko jest w porządku. Karol Wiśniewski opowiedział w swoim filmie, że jedzie w bardzo dzikie, ale też naturalne miejsce. Konkretniej do południowo-środkowej części Afryki, czyli Botswany, Zimbabwe i nie tylko. W planach jest tropienie zwierząt, żeby je zobaczyć z daleka. To było jedno z największych marzeń 25-letniego Youtubera i uda mu się je zrealizować: 

Nie będziemy się kąpać i będziemy jeść to, co sami sobie ugotujemy. Może nie upolujemy, bo to nie jest tego typu wyjazd. Nie będziemy polować raczej, ale na pewno będziemy musieli sami sobie zadbać o jedzonko w ten sposób, że zrobimy zapasy, później gotować i tak dalej. Więc będzie fajnie. Spanie pod gołym niebem i tak dalej, zajawa. Nie zdradzam nic więcej. Zostawmy to na tym etapie. Będę was informował

- powiedział na jednym z filmików lider Ekipy. 19 stycznia 2022 oficjalnie spakował walizki i szykuje się na podróż życia.

Proszę państwa, ostatnie spojrzenie na led [z napisem Ekipa, Sezon 3] wyjeżdżamy z Patecem. Jesteśmy spakowani, więc będziemy pewnie coś wrzucać, ale niewiele, bo chcemy coś nagrywać i nie będzie się dużo tutaj pojawiać przez 20 dni. Za to będą mocne materiały. W takim razie widzimy się za parę dni. Dzisiaj [19.01.2022] jeszcze będę mieć dostęp do netu, ale będzie to w przesiadce, więc nic ciekawego. Na miejscu pewnie coś tam Wam zdradzimy na InstaStories za kilka dni, jak będziemy mieć dostęp do sieci. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze