MOCNA FAWORYTKA

Finaliści The Voice Kids 7 - kto wygra? Widzowie na okrągło rzucają tym nazwiskiem!

2024-04-22 10:12

Finaliści The Voice Kids 7 przeszli długą drogę, by zdobyć uznanie trenerów i publiczności. Zmierzyli się z wymagającymi utworami, z zaśpiewaniem których mieliby problemy nawet najbardziej doświadczeni artyści. Po trzech etapach internauci wysoko oceniają szanse dwóch uczestniczek. Kto wygra program The Voice Kids 7 według komentujących? Poznajcie najmocniejsze pretendentki już teraz!

Spis treści

  1. Finaliści The Voice Kids 7 - kto wygra?

Finaliści The Voice Kids 7 - kto wygra? Pierwsze etapy zaciętej walki pomiędzy młodymi wykonawcami o uwagę trenerów za nami. Uczestnicy The Voice Kids 2024 pokazali niezwykle wysoki poziom i nie brakuje opinii, że to najlepsza, a zarazem najbardziej wyrównana edycja w całej historii polskiej odsłony programu. Internauci jeszcze kilka tygodni temu typowali, kto wygra The Voice Kids 7. W gronie faworytów Agata Deja, która zrobiła furorę śpiewając eurowizyjny hit Blanki. Pojawiło się też sporo komentarzy, że to jednak Elena Płócienniczak wygra muzyczne talent-show dla dzieci. 12-letnia wokalistka z Topoli Wielkiej wykonała w debiucie na scenie TVP przebój pt. Cykady na Cykladach, a występ w 17 dni zgromadził 260 tysięcy wyświetleń w internecie. Jak się okazało dwie faworytki odpadły z programu przed odcinkami na żywo. Co to oznacza? Lista pretendentów do zwycięstwa bardzo się skurczyła!

Kiedyś wygrała Małych Gigantów. Teraz odważnie pokazuje ciało w pikantnych teledyskach!

Zapłakana Natasza Urbańska w The Voice Kids: - "Muszę wyjść." Wideo

Finaliści The Voice Kids 7 - kto wygra?

Finaliści The Voice Kids 7 pokazali się z doskonałej strony w przesłuchaniach w ciemno, udowodnili talent w bitwach, a oprócz tego potwierdzili, że mają świetny głos w sing offach. Na placu boju pozostało dziewięć młodych osób, które chcą, by ich hity grane były w radiu. Z drużyny Tomsona i Barona w finale na żywo zobaczymy Milenę Gajek, Wiktorię Szeflińską i Nikodema Pajączka. Z ekipy Cleo natomiast o zwycięstwo powalczy Marysia Stefanowska, Aleksandra Antoniak oraz Mateusz Pierożek.

Mateusz Pierożek to sobowtór młodego Dawida Podsiadło. Trenerzy nie kryli zaskoczenia!

Natomiast mnóstwo pozytywnych opinii zbiera Natasza Urbańska, która w debiucie ma szansę wygrać program z jedną ze swoich uczestniczek. Zdaniem widzów The Voice Kids 7 największe szanse na wygraną ma Marta Porris Zalewska, która zna już smak finału muzycznego programu dla dzieci. W 2022 roku otarła się o zwycięstwo w hiszpańskiej edycji Voice Kids. Jej rywalizacja z Michell Siwak zapowiada się arcyciekawie. To właśnie ta dziewczyna typowana jest jako druga pretendentka do zwycięstwa. Zgodnie z zasadami programu jedna z nich będzie musiała odpaść w pierwszym lub drugim odcinku na żywo. Do walki o wygraną w ekipie Urbańskiej chce się włączyć Helena Zaciewska. Ta zrobiła furorę śpiewając utwór "Prawy do lewego", odwracając przy tym trzy fotele. Kto wygra program? Zagłosujcie na swojego faworyta w naszej sondzie.

Sonda
Finaliści The Voice Kids 7 - kto wygra?