Elena Płócienniczak wygra The Voice Kids?! Ten wynik jasno na to wskazuje

i

Autor: Jan Bogacz / TVP Elena Płócienniczak wygra The Voice Kids?! Ten wynik jasno na to wskazuje

ZACHWYCAJĄCY GŁOS

Elena Płócienniczak wygra The Voice Kids 7?! TEN fakt zdecydowanie na to wskazuje!

2024-03-13 10:15

Mnóstwo muzycznych talentów narodziło się w The Voice Kids. Za sprawą tego programu poznaliśmy talent, jaki ma w sobie Roksana Węgiel, Viki Gabor, Marcin Maciejczak, Sara Egwu-James, czy nawet Carla Fernandes, która pod koniec zimy 2024 wydała megahit do filmu Akademia Pana Kleksa. Teraz poznajemy kolejne nieoszlifowane jeszcze muzyczne głosy i jeden z nich zdecydowanie cieszy się największą popularnością.

Spis treści

  1. Elena Płócienniczak WYGRA The Voice Kids 7? Wynik
  2. Elena Płócienniczak - kim jest?

Elena Płócienniczak wygra The Voice Kids 7?! Słysząc jej głos dojdziecie do wniosku, że zdecydowanie jest jedną z głównych faworytek do ostatecznego zwycięstwa. Aczkolwiek warto zauważyć, że siódma odsłona muzycznego talent-show dla dzieci, to prawdziwa kopalnia diamentów. W pierwszych odcinkach przesłuchań w ciemno praktycznie wszyscy uczestnicy odwrócili swoje fotele. Trenerów, oprócz Eleny, zachwycił Dominik Arim śpiewając hit Lady Gagi. Uwagę internautów zwróciła natomiast Michell Siwak. 14-latka doprowadziła do łez Nataszę Urbańską oraz Cleo i dla wielu jest to wokalistka, która bez problemu dotrze do wielkiego finału. Ostatecznie jednak to nie ona cieszy się największą popularnością wśród internautów.

Viki Gabor wyrosła na oczach fanów. Pamiętasz jeszcze 12-latkę z The Voice Kids?

Elena Płócienniczak WYGRA The Voice Kids 7? Wynik

Długa historia programów The Voice wyraźnie pokazuje, że osoby, których występy generują największe wyświetlenia w internecie zachodzą w programie najdalej. Tak było w przypadku Viki Gabor, Alicji Szemplińskiej, Marcina Sójki, czy Krystiana Ochmana. Oczywiście o ostatecznym zwycięstwie zadecydują widzowie poprzez głosowanie SMS, ale idąc takim tokiem na pozycję liderki wyszła właśnie Elena Płócienniczak. 12-letnia wokalistka z Topoli Wielkiej zaśpiewała w debiucie na scenie TVP utwór "Cykady na Cykladach". Ten w 17 dni zgromadził 260 tysięcy wyświetleń. Na drugim miejscu uplasował się Miłosz Krysiak z wykonaniem piosenki "Będziesz moją panią", a na trzeciej pozycji Michell Siwak, która zachwyciła śpiewając hit Beyonce.

Warto zauważyć, że najnowsze wykonania z programu publikowane na kanale "The Voice Kids Poland" nie mają takiego tempa wzrostu wyświetleń, jak występy z pierwszych dwóch odcinków. Jedynie pod tym względem może konkurować Nikodem Pajączek, który wywołał ciarki u trenerów śpiewając utwór "Daylight".

Elena Płócienniczak - kim jest?

Elena Płócienniczak ma 12 lat. Jest przyjazną, wrażliwą i energiczną dziewczynką. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku 9 lat. Śpiewu uczy się przy Gminnym Studiu Piosenki w Przygodzicach. Poza śpiewem interesuje się aktorstwem i tańcem. W wolnym czasie bardzo lubi słuchać muzyki oraz jeździć na rowerze. Jej idolami są: Justin Bieber, Jenna Ortega, Ariana Grande, Selena Gomez, Olivia Rodrigo.