Mateusz Pierożek to sobowtór młodego Dawida Podsiadło. Trenerzy nie kryli zaskoczenia!

i

Autor: TVP / AKPA Mateusz Pierożek to sobowtór młodego Dawida Podsiadło. Trenerzy nie kryli zaskoczenia!

ZOBACZCIE

Mateusz Pierożek to sobowtór młodego Dawida Podsiadło. Trenerzy nie kryli zaskoczenia!

2024-03-18 12:09

Mateusz Pierożek jest kolejnym już objawieniem siódmej edycji The Voice Kids. Choć nieco zestresowany pokazał, że ma ciekawą barwę głosu i jego trenerka ma nieoszlifowany diament. Jaką drogę przejdzie ten 14-latek? Być może to on zrobi największy progres w programie i dojdzie do finału? Przekonamy się w najbliższych tygodniach, a tymczasem poznajcie go bliżej już teraz.

Spis treści

  1. Mateusz Pierożek - kim jest?
  2. Mateusz Pierożek - występ w The Voice Kids 7

Mateusz Pierożek jest sobowtórem Dawida Podsiadło. Wygląda identycznie jak gwiazda sceny muzycznej za młodzieńczych lat, a ponadto w The Voice Kids 7 zaśpiewał jego wzruszającą balladę pt. Mori. Trenerzy długo zastanawiali się, czy odwrócić swój fotel. Ostatecznie, jedynie Cleo postanowiła przyjąć tego uczestnika pod swoje skrzydła i z pewnością nie żałuje swojej decyzji. Wręcz przeciwnie może mieć odczucie, że ograła innych trenerów. Mateusz w The Voice to prawdziwy talent. Za kulisami mógł liczyć na wsparcie swojej przyjaciółki, Julii Dąbrowskiej. W poprzedniej edycji, to on wspierał dziewczynę w programie, więc role się odwróciły.

Elena Płócienniczak wygra The Voice Kids 7?! TEN fakt zdecydowanie na to wskazuje!

Tak mieszka Cleo. Luksusowe wnętrza i jacuzzi na tarasie robią wrażenie!

Mateusz Pierożek - kim jest?

Mateusz to 14-latek, który kształci się wokalnie od sześciu lat. Śpiewanie jest jego wielką pasją. Na scenie staje się inną osobą. Myśląc o swojej przyszłości dzisiaj, Mateusz wiąże ją wyłącznie ze śpiewem i rozwojem w tej dziedzinie, ale interesują go także zagadnienia związane z rehabilitacją głosu. Tak więc kto wie, może w przyszłości to będzie jego zawód.

Mateusz Pierożek - występ w The Voice Kids 7

Mateusz Pierożek w The Voice Kids 7 zaśpiewał utwór pt. Mori od Dawida Podsiadło, a trenerzy sporo mówili, w trakcie jego występu. Baron słyszał stres w głosie nastolatka i prosił go o uspokojenie. Cleo myślała, że to jest dziewczyna, ale Natasza Urbańska zaprzeczyła mówiąc, że to chłopak. Cleo była tak mocno zaintrygowana tym wokalem, że postanowiła odwrócić swój fotel. Zobaczcie sami!