Filip Lato

i

Autor: Jan Bielecki/East News Filip Lato

Filip Lato - wiek, wzrost, dziewczyna, piosenki, kariera, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Instagram

2022-06-18 20:26

Kim jest Filip Lato, który skradł serca wielu fanek? To przystojny wokalista, który swoim głosem i osobowością czaruje nie od dziś. Co musicie o nim wiedzieć? Najważniejsze informacje o Filipie, a także ciekawostki, jak zaczęła się jego przygoda z muzyką znajdziecie poniżej. To z pewnością Was zainteresuje!

Spis treści

  1. Filip Lato - wiek
  2. Filip Lato - wzrost
  3. Filip Lato - dziewczyna
  4. Filip Lato - piosenki
  5. Filip Lato - Instagram

Filip Lato - kim jest przystojny artysta? Ciekawostki na jego temat, zainteresują każdego z Was! Filip Lato to polski wokalista, który również gra na gitarze i pianinie. Muzyk z wykształcenia jest prawnikiem, a jego przygoda z branżą, piosenkami i wielkimi scenami, zaczęła się od telewizyjnego talent-show. Filip we wrześniu 2016 roku, wziął udział w Przesłuchaniach w Ciemno do 7. edycji The Voice of Poland. Zaśpiewał piosenkę She Will Be Loved z repertuaru Maroon 5 i oczarował nie tylko trenerów, ale również widzów przed telewizorami. Artysta przeszedł dalej, dołączając do drużyny Tomsona i Barona. Ostatecznie doszedł do odcinków na żywo i mimo, że nie wygrał muzycznego programu to jego kariera nabrała tempa.

W 2017 roku Filip stworzył razem z zespołem Sound’n’Grace singiel zatytułowany 100. Następnie wydał swój pierwszy, solowy numer - Czy chcesz, czy nie, który jak się okazało został wykorzystany w ścieżce dźwiękowej serialu W rytmie serca, a także w Barwach szczęścia. Filip Lato wystąpił także w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie wygrał 7. i 9. odcinek, wcielając się w Jasona Derulo i Czesława Niemena. Artysta doszedł do finału i wygrał show, wcielając się w Roberta Planta z zespołu Led Zeppelin. Ponadto Filip Lato w 2019 roku był jurorem w programie Śpiewajmy razem. All Together Now.

Filip Lato zaśpiewał megahit The Weeknd. Ten wykon w Domowym Graniu to Mount Everest muzyki!

Filip Lato - wiek

Ile lat ma Filip Lato? To ciekawi każdego z Was. Polski wokalista urodził się dokładnie 31 października 1991 roku, a więc w 2022 roku będzie obchodzić swoje 31. urodziny.

Filip Lato - wzrost

Jakiego wzrostu jest Filip Lato? Niestety takiej informacji nie znajdziemy w sieci.

Filip Lato - dziewczyna

Czy Filip Lato ma dziewczynę? To ciekawi każdą z Was! Filip nie mówi za dużo o swoim życiu prywatnym, dlatego nie wiemy czy jego serce jest już zajęte.

Filip Lato - piosenki

Filip Lato ma na swoim koncie współpracę z Sound'n'Grace, o której było głośno. Mowa o kawałku 100, który wspólnie wydali, a także nagrali teledysk. Piosenka zdobyła ponad 35 mln odsłon na samym YouTube i co ciekawe, ta liczba wciąż rośnie. Ponadto Filip stworzył hitowy kawałek z Julą - Zanim Nas Policzysz. Wokalista ma na swoim koncie także solowe numery: Krawiec, Halo Ziemia, Gdy Masz Miłość, Czy Chcesz Czy Nie.

Filip Lato - Instagram

Czy Filip Lato ma Instagram? Tak, wokalista śmiga również w sieci! Znajdziecie go bez problemu wpisując w wyszukiwarkę w apce jego imię i nazwisko.