Sound'n'Grace o współpracy z Popkiem. Czy ciężko było stworzyć cover Sing Hallelujah?

2020-12-22 9:36
Sound’n’Grace opowiedzieli o współpracy z Popkiem. Czy ciężko było stworzyć cover do Sing Hallelujah?
Autor: WBF Sound’n’Grace opowiedzieli o współpracy z Popkiem. Czy ciężko było stworzyć cover do Sing Hallelujah?

Sound'n'Grace w rozmowie z Michałem Hanczakiem opowiedzieli o współpracy z Popkiem przy utworze Sing Hallelujah. Oprócz tego zdradzili, dlaczego ich trzeci studyjny album nazywa się Początek. Więcej szczegółów znajdziecie na ESKA.pl.

Sound'n'Grace to polski chór, który wykonuje muzykę gospel, soul, R&B i funk. Powstał w 2005 roku z inicjatywy Anny Żaczek i Kamila Mokrzyckiego. Dziesięć lat później ukazał się debiutancki album Atom, który był promowany przez single: Dach, Możesz wszystko, Nadzieja i Na pewno. We wrześniu 2016 roku Kamil Mokrzycki wziął udział w Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami - zająć dziewiąte miejsce. Kamil Bijoś uczestniczył również w szóstej edycji programu Twoja Twarz brzmi znajomo, a za wygraną trzeciego odcinka otrzymał czek w wysokości 10 tysięcy złotych. Przekazał go podopiecznej fundacji Nasze Dzieci. Najnowszy, trzeci album Początek wyszedł 11 grudnia 2020 roku.

O tym wydawnictwie rozmawiał Michał Hanczak z ekipą Sound'n'Grace. Oprócz tego dowiecie się również jak powstał pomysł na cover Sing Hallelujah z Popkiem, a także jakich świątecznych piosenek słuchają członkowie rozśpiewanego chóru. Posłuchajcie całego wywiadu w podcaście poniżej:

Sound'n'Grace o współpracy z Popkiem. Czy ciężko było stworzyć cover do Sing Hallelujah
Najnowsze