Sound'n'Grace o współpracy z Popkiem. Czy ciężko było stworzyć cover Sing Hallelujah?

2020-12-22 9:36
Sound’n’Grace opowiedzieli o współpracy z Popkiem. Czy ciężko było stworzyć cover do Sing Hallelujah?
Autor: WBF Sound’n’Grace opowiedzieli o współpracy z Popkiem. Czy ciężko było stworzyć cover do Sing Hallelujah?

Sound'n'Grace w rozmowie z Michałem Hanczakiem opowiedzieli o współpracy z Popkiem przy utworze Sing Hallelujah. Oprócz tego zdradzili, dlaczego ich trzeci studyjny album nazywa się Początek. Więcej szczegółów znajdziecie na ESKA.pl.

Sound'n'Grace to polski chór, który wykonuje muzykę gospel, soul, R&B i funk. Powstał w 2005 roku z inicjatywy Anny Żaczek i Kamila Mokrzyckiego. Dziesięć lat później ukazał się debiutancki album Atom, który był promowany przez single: Dach, Możesz wszystko, Nadzieja i Na pewno. We wrześniu 2016 roku Kamil Mokrzycki wziął udział w Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami - zająć dziewiąte miejsce. Kamil Bijoś uczestniczył również w szóstej edycji programu Twoja Twarz brzmi znajomo, a za wygraną trzeciego odcinka otrzymał czek w wysokości 10 tysięcy złotych. Przekazał go podopiecznej fundacji Nasze Dzieci. Najnowszy, trzeci album Początek wyszedł 11 grudnia 2020 roku.

O tym wydawnictwie rozmawiał Michał Hanczak z ekipą Sound'n'Grace. Oprócz tego dowiecie się również jak powstał pomysł na cover Sing Hallelujah z Popkiem, a także jakich świątecznych piosenek słuchają członkowie rozśpiewanego chóru. Posłuchajcie całego wywiadu w podcaście poniżej:

Sound'n'Grace o współpracy z Popkiem. Czy ciężko było stworzyć cover do Sing Hallelujah
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze