Festiwale 2020 POLSKA - kto, gdzie i kiedy wystąpi? [GWIAZDY, DATY, MIEJSCA]

2019-12-30 21:07 MK
OWF
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Z roku na rok, do Polski przyjeżdża coraz więcej światowych gwiazd. Wiele z nich decyduje się na zagranie swojego koncertu w ramach któregoś z popularnych w naszym kraju festiwali. W 2020 roku, Polacy nie mogą narzekać na nudę. Letnie imprezy uświetnią naprawdę najważniejsze nazwiska w muzyce. Już teraz na ESKA.pl znajdziecie harmonogram, kto, gdzie i na jakim festiwalu wystąpi.

Festiwale 2020 w Polsce - kto, gdzie i kiedy wystąpi? To trzy najważniejsze kwestie dla wszystkich fanów dobrej muzyki serwowanej na żywo, którzy chcieliby spędzić swoje wakacje na którejść z popularnych imprez odbywających się w plenerze. Na przestrzeni ostatnich kilku lat, w Polsce zaczęto organizować coraz więcej festiwali muzycznych, które za granicą od zawsze cieszyły się sporą popularnością. Nierzadko festiwale to jedyna okazja, by zobaczyć aż tylu doskonale znanych artystów tego samego dnia, na tej samej scenie. Wydarzenia takie jak Open'er Festival, Orange Warsaw Festival, Kraków Live Festival czy od zeszłego roku FEST Festival, przyciągają dziesiątki, a nawet setki tysięcy festiwalowiczów, którzy wspólnie bawią się w rytm największych hitów. W zeszłych latach, w ramach festiwali muzycznych, w Polsce zagrali między innymi Sam Smith, Lana Del Rey, Miley Cyrus czy też Beyonce. Rok 2020 zapowiada się równie emocjonująco, bowiem organizatorzy postarali się, by ich line-up trafiał w niemalże wszystkie gusta. I choć ogłoszenia są ciągle aktualizowane, już teraz dowiedzcie się, którzy artyści potwierdzili swoje koncerty na polskich festiwalach.

Festiwale 2020 Polska

Odbywające się w lecie festiwale muzyczne cieszą się bardzo dużą popularnością. Przede wszystkim, liczy się tam dobra muzyka oraz zabawa. Jeśli zastanawiacie się, czy w tym roku również warto zakupić poszczególne karnety, mamy dla was niezbędną ściągę z listą artystów, którzy uświetnią poszczególne wydarzenia.

  • Orange Warsaw Festival (5-6 czerwca 2020, Tor Wyścigów Konnych Służewiec)

Camila Cabello, Tyler, The Creator, 5 Seconds of Summer, Young Thug, Brockhampton

  • Open'er Festival (1-4 lipca 2020, Lotnisko Gdynia-Kosakowo)

Taylor Swift, Kendrick Lamar, A$AP Rocky i Twenty One Pilots, Thom Yorke Tomorrow’s Modern Boxes, Martin Garrix, Michael Kiwanuka, FKA twigs, Foals, schafter, Big Thief

  • FEST Festival (13-15 sierpnia 2020, Park Śląski Chorzów)

James Bay, Nothing But Thieves, Sigrid, Denzel Curry, Ferdinand and left boy, Motor Drum City Ensemble, Secret Cinema, Maduk, CVAV 2.0

  • Kraków Live Festival (21-23 sierpnia 2020, Lotnisko - Muzeum Lotnictwa Polskiego)

Ogłoszenia wkrótce!

Najnowsze