Fest Festival 2020 - LINE-UP, DATA, BILETY, GWIAZDY

2020-02-04 12:32 MK
Wielka gwiazda wyśmiała polski festiwal: nudzi mi się, tu jest z 30 osób
Autor: AFP PHOTO / Kyle Grillot / EAST NEWS Wielka gwiazda wyśmiała polski festiwal: "nudzi mi się, tu jest z 30 osób"

Po świetnie przyjętej pierwszej edycji, Fest Festival powraca! Święto muzyki, podczas którego na terenie Parku Śląskiego zaprezentowało się kilkudziesięciu artystów zarówno z Polski, jak i z zagranicy oczarowało tysiące fanów zgromadzonych na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie. Organizatorzy zapowiedzieli oficjalnie, kiedy odbędzie się druga odsłona festiwalu. Przygotowali również nie lada niespodziankę! Sprawdźcie najważniejsze szczegóły na ESKA.pl.

Fest Festival 2020 - data, bilety i wykonawcy to najważniejsze kwestie dla wszystkich osób, które zamierzają wybrać się na drugą edycję festiwalu. W 2019 roku, Fest Festival odbył się po raz pierwszy. Na kilku wybudowanych na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie scenach zaprezentowali się najpopularniejsi artyści z Polski i ze świata. Publiczność swoimi występami zachwycili między innymi: Alan Walker, Jaden Smith, Metronomy, Sarsa, Daria Zawiałow czy Paweł Domagała. Prawdziwą atrakcją były też kręgi taneczne, gdzie DJ-e serwowali najlepszą klubową muzykę. Dziś już wiemy, że Fest Festival na pewno powróci w przyszłym roku!

Fest Festival 2020 - data

Zgodnie z podaną przez organizatorów informacją, na skutek pozytywnych opinii, Fest Festival 2020 nie będzie trwał dwóch dni, jak miało to miejsce w przypadku tegorocznej edycji, ale aż trzy! Artyści zaprezentują się w dniach 13 - 15 sierpnia 2020 roku.

Fest Festival 2020 - bilety, wykonawcy

Bilety na Fest Festival 2020 trafią do sprzedaży już w poniedziałek, 9 września 2019 roku. To wejściówki z kategorii fan tickets. Należy za nie zapłacić 289 złotych. Kto wystąpi na Fest Festivalu? Pierwszą ogłoszoną gwiazdą jest wykonawca hitu Hold Back The River, James Bay. Zagra dla Was już 15 sierpnia na Śląsku. Wszystkie gwiazdy, które wystąpią w Parku Śląskim, poznacie poniżej:

Fest Festival: line-up 13.08.2020

  • SIGRID
  • TACO HEMINGWAY

Fest Festival: line-up 14.08.2020

  • MARK RONSON
  • SOHN
  • DAUGHTER
  • THE BLAZE

Fest Festival: line-up 15.08.2020

  • JAMES BAY
  • NOTHING BUT THIEVES
Najnowsze