Tak fazy księżyca wpływają na nasze życie seksualne! Kiedy jest najlepszy moment na randkę?

2019-08-17 22:22 A.D.
Księżyc
Autor: East News / Karol Makurat/REPORTER

Miłość jest rzeczą, którą kierujemy się w życiu częściej niż rozumem. Każdy marzy o poznaniu kogoś ważnego, a gdy nam się to udaje, chcemy spełnić jego oczekiwania pod każdym względem. Na nasze zachowania wpływ może mieć nie tylko charakter. Wśród czynników są również fazy księżyca. Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

Fazy księżyca mają ważny wpływ na nasze życie. Wiedzieli o tym już nasi przodkowie, którzy czas zbiorów i siewów ustalali, kierując się właśnie nim. Księżycowy kalendarz decydował również o wielu innych sprawach. Obecnie do jego magicznej, mistycznej mocy nie przywiązujemy już takiego znaczenia. Wciąż jednak wielu z nas odczuwa zmiany, jakie zachodzą, w zależności od tego, czy jest to nów, czy pełnia. Mają one wpływ również na nasze życie seksualne!

Zobacz też: Pechowy rok koncertowy w Polsce! Oni odwołali występy w ostatniej chwili

Fazy księżyca - życie seksualne 

Pełnia księżyca sprawa, że czujemy się niespokojni, możemy mieć problemy ze snem i skupieniem. Co za tym idzie, nie jest to dobry czas na randki, mimo że Księżyc wygląda wyjątkowo majestatycznie. W łóżku najpewniej poczujemy się, gdy księżyca będzie przybywać. Z kolei ubywający księżyc nastraja romantycznie, lecz nie miłość fizyczna będzie nam w głowach, a ta platoniczna. Nów to idealny moment na doskonałą randkę.

Najnowsze