Facebook - tryb ciemny. Kiedy się spodziewać i jak ustawić?

2019-08-14 10:30 MK
Facebook GlobalCoin - co to jest? Kiedy będzie?
Autor: LEON NEAL/AFP/East News Fsacebook

Facebook nie przestaje zaskakiwać swoich użytkowników. Twórcy serwisu dążą do tego, by był on jak najbardzej atrakcyjny dla wszystkich z niego korzystających i co rusz informują o kolejnych zmianach, mających na celu ulepszyć jego funkcjonalność. Jak już wiadomo, obecnie trwają prace nad uruchomieniem funkcji dark mode w aplikacji mobilnej. Co to znaczy, kiedy się jej spodziewać i jak ustawić? Sprawdź na ESKA.pl już teraz.

Facebook - tryb ciemny to kolejna nowość, która wkrótce ma być dostępna dla wszystkich. Najpopularniejszy serwis społecznościowy nie będzie jednak pierwszym, który uruchomi taką opcję. Użytkownicy mediów społecznościowych mogli spotkać się z trybem ciemnym między innymi na Messengerze oraz Twitterze. Takie rozwiązanie bardzo przypadło do gustu wielu z nich! Głównie przez to, że ułatwia ono przeglądanie treści w nocy. Nie dziwi zatem fakt, że twórcy Facebooka postanowili wprowadzić je w aplikacji mobilnej, z której korzystają setki milionów ludzi na całym świecie. Kiedy zatem spodziewać się dark mode na Facebooku?

Facebook - tryb ciemny. Kiedy premiera?

O planowanej przez Marka Zuckerberga i jego spółki zmianie jako pierwsza poinformowała Jane Manchun Wong - programistka, która śledzi wszelkie zmiany, jakie zachodzą w aplikacjach społecznościowych. Jej zdaniem, prace nad wprowadzeniem trybu ciemnego w serwisie są na bardzo wczesnym etapie. Nie wiadomo zatem, kiedy dokładnie będziemy mogli skorzystać z nowej funkcji. Gdy tylko pojawi się więcej informacji, na ESKA.pl znajdziecie instrukcję, w jaki sposób ustawić dark mode na swoim telefonie.

Najnowsze