Fanka odpowiedziała na nominację. Jej nawijka #hot16challenge2 zwala z nóg!

2020-05-22 15:20
Fanka odpowiedziała na nominację. Jej nawijka #hot16challenge2 zwala z nóg!
Autor: screen z YouTube/FANKA Fanka odpowiedziała na nominację. Jej nawijka #hot16challenge2 zwala z nóg!

Fanka to znana i bardzo lubiana youtuberka, która publikuje swoje covery w sieci. Jej twórczość przypadła widzom i każdy opublikowany kawałek zaskakuje ich coraz bardziej. Niedawno na jej oficjalnym kanale YouTube, pojawiła się 16-wersowa nawijka. Jak poradziła sobie Fanka w wyzwaniu #hot16challenge? Zaśpiewała czy zarapowała? O wszystkim przeczytacie na ESKA.pl.

Druga edycja #hot16challenge szaleje i króluje w sieci. Od prawie miesiąca jest bardzo popularną frazą w internecie oraz podbija kartę na czasie YouTube. Połączenie rozrywki z pomaganiem, spodobało się nie tylko internautom ale również gwiazdom i youtuberom. Kolejną nominowaną osobą w wyzwaniu jest bardzo dobrze znana wszystkim czytelnikom ESKA.pl - FANKA. Anna Wójcik, bo tak naprawdę nazywa się youtuberka, tworzy i nagrywa covery przeróżnych piosenek. W jej wykonaniu mogliśmy usłyszeć już hitowy kawałek z serialu Dom z papieru - Bella Ciao, a także damską wersję hitu Crusher, który w oryginale śpiewa Kacper Blonsky. Na jej kanale pojawiają się również materiały wideo, w których gościnnie można zobaczyć m.in. Lexy Chaplin, która niedawno odeszła z Teamu X. Ponadto Fanka na swoim koncie oprócz fantastycznych coverów, ma również swoją debiutancką piosenkę pt. Esta Noche, która obecnie na platformie YouTube została wyświetlona blisko 2 mln razy.

Kto nominował Fankę do wyzwania #hot16challenge2? Jak youtuberka poradziła sobie z nawijką, a także kogo wytypowała? Dowiecie się poniżej.

Eska - Domowe Granie - Fanka

FANKA - #Hot16Challenge2

Na #hot16challenge2 Fanki, czekali z niecierpliwością jej wszyscy wielbiciele. Kiedy klip pojawił się w sieci, wylało się sporo pozytywnych reakcji i komentarzy. Dodatkowo, z minuty na minutę przybywało coraz więcej wyświetleń! Youtuberka w swojej nawijce nie rapuje, lecz śpiewa jakby balladę o swoich planach na wakacje i nie tylko. Słuchając jej wykonania można mieć ciarki na ciele. Warto również podkreślić, że Fankę nominowały do challenge'u aż cztery osoby.

Poniżej możecie posłuchać, jak FANKA daje czadu w 16-wersowym kawałku. Oczywiście nominowała kolejno do wsparcia akcji oraz zabawy nowe osoby. Wśród nich są:

  • Rihanna
  • Fit Lovers
  • Barszcz

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze