Dziewczyna Tromby założyła kanał w USA. Czy będzie zarabiała więcej niż w Polsce?

2020-05-22 13:28
Dziewczyna Tromby założyła kanał. Pierwszy film zaskakuje. Musisz to zobaczyć!
Autor: YouTube Marcysi Dziewczyna Tromby założyła kanał. Pierwszy film zaskakuje. Musisz to zobaczyć!

Marcysia Ryskala jest partnerką Mateusza Trąbki, który należy do EKIPY Friza. Influencerka założyła właśnie kanał w serwisie YouTube. Jaki pierwszy film wrzuciła na swoje konto? Kiedy będzie można oglądać nowe filmy? Czy będzie zarabiała więcej niż w Polsce? Wszystkie szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Marcysia Ryskala, która znana jest w serwisie Instagram jako @ryskalamarcysia od 2019 roku jest w związku z Mateuszem Trombą Trąbką. Od początku marca 2020 roku, wraz z całą EKIPĄ Friza przebywają w Los Angeles i w związku z pandemią koronawirusa, nie mogą wrócić do Polski. Marcysia postanowiła uruchomić swój własny kanał na YouTube. Warto zaznaczyć, że został on utworzony w Stanach Zjednoczonych. Czy to oznacza, że dziewczyna Tromby, będzie zarabiała najwięcej z całej Ekipy? 

Nowy kanał na YouTube od EKIPY?

W związku z tym, że Marcysia założyła swój kanał na YouTube, jest duże prawdopodobieństwo że został on podpięty, podobnie jak reszta kont Ekipy, pod główny kanał Karola. W pierwszym filmie dziewczyna Tromby jaki wrzuciła na swój kanał to #Hot16Challenge. Rapuje w nim o tym, że gdyby jej się chciało, to mogłaby grać na fortepianie. W produkcji pojawia się również Mateusz. Ryskala zapowiada również kolejny film, który ma pojawić się na jej kanale. Niestety nie wiadomo kiedy, oraz jak często nowa youtuberka będzie publikować materiały na swoim koncie.

Fotograficzny smartfon Huawei P40 Pro: TEST Super NERDA

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ile Marcysia zarobi z YouTube?

Marcysia Ryskala zakładając swoje konto w serwisie YouTube na terenie Stanów Zjednoczonych, zrobiła bardzo dobry ruch dla swojego portfela. Nie od dziś wiadomo, że youtuberzy w USA zarabiają ogromne pieniądze z wyświetleń, oraz z emitowanych reklam. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Platforma YouTube przeżyła już tam swój renesans, a ilość wyświetleń filmu, jednego z najpopularniejszych influencerów Logana Paula wynosi aktualnie około 6-7 milion odsłon. Co jak na kraj, który ma ponad 325 milionów obywateli jest dosyć mała. W związku z tym, jeżeli konto Marcysi zostało założone w Stanach Zjednoczonych, a nie tylko tam aktywowane, może przynieść młodej youtuberce ogromne pokłady finansowe w przyszłości.

Najnowsze