Lexy Chaplin odeszła z Team X. Co o niej wiemy? Wiek, wzrost, Instagram, Tik Tok

2020-05-21 11:00 MK
Lexy Chaplin
Autor: YouTube/Lexy

Choć wiele osób podejrzewało to od tygodni, Lexy Chaplin w końcu ogłosiła oficjalnie, że rozstaje się z Teamem X. YouTuberka była zaangażowana w projekt od samego jego początku. Jakie są zatem powody tej zaskakującej decyzji? Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje o odejściu Lexy, jak i o niej samej. Sprawdźcie koniecznie!

Lexy Chaplin odchodzi z Team X - to już oficjalne! Po tym, jak popularna youtuberka powróciła do swojego domu rodzinnego, z którego nagrywała poszczególne materiały publikowane później w jej mediach społecznościowych, widzowie projektu stworzonego przez Stuu Burtona zaczęli podejrzewać, że gwiazda sieci będzie kolejną z osób, które zdecydowały się na opuszczenie willi zwanej Domem X. Początkowo, w projekcie brali udział Stuu, Julia Kostera, Marcin Dubiel, Kacper Blonsky oraz właśnie Lexy Chaplin. Chwilowo w Domu X pojawił się także znany z ostatniej edycji Top Model Michał Gała, a niedawno do willi przeprowadziła się Natsu. Obecnie, Team X tworzą Stuu, Julia, Marcin oraz Natalia. Po odejściu Kacpra i Michała, na podobny krok zdecydowała się Lexy Chaplin. Dlaczego?

O powodach swojej decyzji, posiadaczka blisko miliona obserwujących na Instagramie opowiedziała za pośrednictwem funkcji stories. I choć jak sama przyznała, nie była to łatwa decyzja, postanowiła odważyć się na opuszczenie Teamu X. Youtuberka podziękowała Stuu za zaangażowanie jej w powstanie projektu i przyznała, że będzie trzymała kciuki za jego sukces w przyszłości. Jako powód swojego odejście podała fakt, że ostatnio nie czuła się w domu najlepiej. - Mój rozdział tam się po prostu skończył… Coś się kończy, coś zaczyna - powiedziała.

Poniżej prezentujemy garść info o byłej uczestniczce Teamu X.

Lexy Chaplin - wiek

Ile lat ma Lexy Chaplin? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje wiele internautów. Otóż, youtuberka urodziła się 8 lipca 1999 roku. W 2020 roku skończy 21 lat. Mama Lexy jest Polką, natomiast jej tata Amerykaninem. Urodziła się w Niemczech.

Lexy Chaplin - wzrost

Internauci często zastanawiają się również, ile wzrostu ma youtuberka. Choć w Teamie X Lexy Chaplin zdradziła wiele szczegółów dotyczących jej życia, nie wypowiedziała się akurat na ten temat.

Lexy Chaplin - TikTok

Lexy jest bardzo aktywna w sieci. W lutym tego roku, youtuberka założyła także konto na TikToku, o czym pisaliśmy na ESKA.pl. Gwiazda sieci ma obecnie ponad milion obserwujących oraz blisko 30 milionów polubień!

Lexy Chaplin - Instagram

Blisko milion użytkowników śledzi również Lexy na Instagramie. YouTuberka regularnie zamieszcza na swoim profilu zdjęcia z życia prywatnego, a także korzysta z funkcji stories, umożliwiającej jej pozostawanie w kontakcie z fanami. Znajdziecie ją pod nickiem @lexychaplin.

Fanka o Team X, debiutanckim singlu i nie tylko! WYWIAD

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze