Celine Dion

i

Autor: NBC/Ferrari Press/East News Celine Dion znów przekłada koncerty! Kiedy wystąpi w Polsce?

Fani Celine Dion zrozpaczeni! Gwiazda PRZEKŁADA KONCERTY przez zły stan zdrowia. Kiedy wystąpi w Polsce?

2022-04-30 16:24

Celine Dion poinformowała o kolejnych zmianach w jej koncertowym harmonogramie. Co z koncertami w Polsce i kiedy gwiazda wystąpi w naszym kraju? Nie mamy dobrych wieści!

Celine Dion znów przełożyła trasę koncertową. Wielka gwiazda światowej sceny muzycznej boryka się z problemami zdrowotnymi, co spowodowało kolejne zmiany w jej harmonogramie. Wokalistka wystąpi w Polsce, jednak znacznie później, niż planowano. Przedstawiamy nowe daty koncertów w naszym kraju i wyjaśniamy, co z biletami.

ZOBACZ TAKŻE: Calum Scott w Polsce 2022 - kiedy i gdzie wystąpi? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Celine Dion przekłada trasę koncertową

Celine Dion od dłuższego czasu przechodzi leczenie związane z silnymi i uporczywymi skurczami mięśni. Legendarna wokalistka miała ruszyć w trasę koncertową "Courage World Tour" jeszcze w 2020 roku, jednak wybuch pandemii koronawirusa pokrzyżował jej plany. Harmonogram koncertów przekładano kilkakrotnie i ostatecznie stanęło na przedziale czasowym od 25 maja do 24 września 2022 roku. To jednak nie jest już aktualne.

Na instagramowym profilu Celine Dion pojawił się wpis (opatrzony materiałem wideo), w którym wokalistka poinformowała o kolejnych zmianach w terminarzu swojej trasy "Courage World Tour". Niestety, przez zły stan zdrowia zmuszona została przesunąć koncerty raz jeszcze.

Tak mi przykro, że musimy jeszcze raz zmienić nasze plany koncertowe w Europie. Najpierw musieliśmy przenieść koncerty z powodu pandemii, teraz to moje problemy zdrowotne powodują, że odkładamy koncerty. Czuję się trochę lepiej... ale wciąż doświadczam skurczów mięśni. Muszę być w najlepszej formie, kiedy jestem na scenie. Naprawdę nie mogę się doczekać, ale po prostu jeszcze nie jestem... Robię co w mojej mocy, aby wrócić do poziomu, na którym muszę być, aby móc dawać z siebie 100% na moich koncertach, bo to jest to, co zasługujecie - napisała Celine Dion na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: Tiesto powraca do Polski! Kiedy i gdzie wystąpi? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Celine Dion w Polsce NOWE DATY KONCERTÓW - co z biletami?

Trasa koncertowa Celine Dion "Courage World Tour", która miała trwać od 25 maja do 24 września 2022 roku, została przełożona i odbędzie się w terminie od 24 lutego do 4 października 2023 roku. Koncerty w Polsce zaplanowano na 12 marca (Atlas Arena, Łódź) i 14 marca 2023 roku (Tauron Arena, Kraków)

Bilety zakupione na przełożone koncerty zachowują swoją ważność. W celu uzyskania szczegółowych informacji, należy skontaktować się z punktem zakupu.

ZOBACZ TAKŻE: Nowości Muzyczne 2022 - Justin Bieber z nową piosenką Honest. Będzie hitem?

Sonda
Chciałbyś pójść na koncert Celine Dion?
Najlepsze hity na maj 2022 - te piosenki umilą wiosnę!