Fani Celine Dion zrozpaczeni! Gwiazda PRZEKŁADA KONCERTY przez zły stan zdrowia. Kiedy wystąpi w Polsce?

2022-04-30 16:24
Celine Dion
Autor: NBC/Ferrari Press/East News Celine Dion znów przekłada koncerty! Kiedy wystąpi w Polsce?

Celine Dion poinformowała o kolejnych zmianach w jej koncertowym harmonogramie. Co z koncertami w Polsce i kiedy gwiazda wystąpi w naszym kraju? Nie mamy dobrych wieści!

Celine Dion znów przełożyła trasę koncertową. Wielka gwiazda światowej sceny muzycznej boryka się z problemami zdrowotnymi, co spowodowało kolejne zmiany w jej harmonogramie. Wokalistka wystąpi w Polsce, jednak znacznie później, niż planowano. Przedstawiamy nowe daty koncertów w naszym kraju i wyjaśniamy, co z biletami.

ZOBACZ TAKŻE: Calum Scott w Polsce 2022 - kiedy i gdzie wystąpi? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Celine Dion przekłada trasę koncertową

Celine Dion od dłuższego czasu przechodzi leczenie związane z silnymi i uporczywymi skurczami mięśni. Legendarna wokalistka miała ruszyć w trasę koncertową "Courage World Tour" jeszcze w 2020 roku, jednak wybuch pandemii koronawirusa pokrzyżował jej plany. Harmonogram koncertów przekładano kilkakrotnie i ostatecznie stanęło na przedziale czasowym od 25 maja do 24 września 2022 roku. To jednak nie jest już aktualne.

Na instagramowym profilu Celine Dion pojawił się wpis (opatrzony materiałem wideo), w którym wokalistka poinformowała o kolejnych zmianach w terminarzu swojej trasy "Courage World Tour". Niestety, przez zły stan zdrowia zmuszona została przesunąć koncerty raz jeszcze.

Tak mi przykro, że musimy jeszcze raz zmienić nasze plany koncertowe w Europie. Najpierw musieliśmy przenieść koncerty z powodu pandemii, teraz to moje problemy zdrowotne powodują, że odkładamy koncerty. Czuję się trochę lepiej... ale wciąż doświadczam skurczów mięśni. Muszę być w najlepszej formie, kiedy jestem na scenie. Naprawdę nie mogę się doczekać, ale po prostu jeszcze nie jestem... Robię co w mojej mocy, aby wrócić do poziomu, na którym muszę być, aby móc dawać z siebie 100% na moich koncertach, bo to jest to, co zasługujecie - napisała Celine Dion na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: Tiesto powraca do Polski! Kiedy i gdzie wystąpi? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Celine Dion w Polsce NOWE DATY KONCERTÓW - co z biletami?

Trasa koncertowa Celine Dion "Courage World Tour", która miała trwać od 25 maja do 24 września 2022 roku, została przełożona i odbędzie się w terminie od 24 lutego do 4 października 2023 roku. Koncerty w Polsce zaplanowano na 12 marca (Atlas Arena, Łódź) i 14 marca 2023 roku (Tauron Arena, Kraków)

Bilety zakupione na przełożone koncerty zachowują swoją ważność. W celu uzyskania szczegółowych informacji, należy skontaktować się z punktem zakupu.

ZOBACZ TAKŻE: Nowości Muzyczne 2022 - Justin Bieber z nową piosenką Honest. Będzie hitem?

Sonda
Chciałbyś pójść na koncert Celine Dion?
Najlepsze hity na maj 2022 - te piosenki umilą wiosnę!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze