Calum Scott w Polsce 2022 - kiedy i gdzie wystąpi? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Calum Scott w Polsce 2022 - kiedy i gdzie wystąpi? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Calum Scott w Polsce 2022 - kiedy i gdzie wystąpi? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2022-04-29 11:42

Calum Scott - brytyjski artysta, powraca na europejskie sceny już we wrześniu bieżącego roku. Jesienią Calum rozpocznie europejską trasę koncertową, promującą jego nadchodzący album. Piosenkarz podzielił się w swoich mediach społecznościowych listą miast, w których wystąpi na żywo z nowym materiałem.

Calum Scott w Polsce 2022! Wiadomość przyjęliśmy z ogromną radością, a dowiedzieliśmy się o niej za sprawą mediów społecznościowych artysty: - To niesamowite ogłosić moją trasę w Wielkiej Brytanii i Europie! Minęło sporo czasu bez koncertów i po tych ostatnich 2 latach, ludzie są tak bardzo podekscytowani muzyką na żywo, że jestem bardzo szczęśliwy, że mogę być jej częścią. Wracam z zespołem, aby zagrać piosenki, dzięki którym ludzie mnie odkryli, a także nowe utwory z mojego drugiego albumu, który powiedziałbym, że jest moim najlepszym i najbardziej osobistym dziełem. Nie mogę się doczekać, kiedy Was tam zobaczę, napisał Brytyjczyk. Koncert Caluma Scotta to gwarancja muzycznych uniesień na najwyższym poziomie. Na wydarzenie zaprasza Radio ESKA!

Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Fest Festival 2021 - wielkie gwiazdy i ich hity! 4 dni muzycznego szaleństwa

Calum Scott w błyskawicznym tempie stał się globalną sensacją, dzięki swojej oryginalnej wersji utworu Robyn – „Dancing On My Own”. Piosenka do tej pory przekroczyła 800 MLN streamów na Spotify i 450 MLN odsłon na YouTubie! Calum Scott w 2016 roku otrzymał również nominację do Brit Award w kategorii „Best Single”. W 2018 roku, wydał swój debiutancki album zatytułowany „Only Human”. To właśnie z tego krążka pochodzą takie przeboje jak „You Are The Reason” czy „What I Miss Most”. W ubiegłym roku Scott wydał swoją pierwszą epkę „Only Acoustic”, zawierającą akustyczne wersje utworów z debiutanckiego albumu. Artysta zaprezentował także trzy nowe utwory z nadchodzącego drugiego albumu: Biblical, Rise oraz If You Ever Change Your Mind. W tym samym roku Scott wykonał piosenkę „Where Are You Now” z belgijskim producentem i muzykiem Lost Frequencies, która królowała w czołówce platform streamingowych i stała się drugą piosenką artysty w pierwszej dziesiątce najczęściej słuchanych utworów w Wielkiej Brytanii.

Calum Scott w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCE, BILETY

Calum Scott wystąpi już 10 września w warszawskim Klubie Stodoła. Bilety już w sprzedaży na: www.makroconcert.pl / www.ebilet.pl oraz w Klubie Stodoła.