Celine Dion

i

Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News Celine Dion

Co się dzieje z Celine Dion? ODWOŁAŁA KONCERTY i… MILCZY!

2021-11-07 12:00

Celine Dion jakiś czas temu odwołała swoją trasę koncertową. Wyznała, że zmaga się z problemami zdrowotnymi. Od tego czasu… milczy! Fani domagają się wyjaśnień. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Celinie Dion jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Jej hity znają miliony osób, a na koncertach pojawiają się dziesiątki tysięcy osób. Gwiazda jest obecna na scenach od ponad 40 lat. Sama ma 53 lata. Do tej pory nie mówiło się zbyt dużo o jej problemach zdrowotnych. Ostatnio jednak wszystkie koncerty artystki zostały odwołane. Artystka poinformowała, że ma to związek z problemami zdrowotnymi. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Fani w mediach społecznościowych domagają się konkretnych informacji na temat stanu zdrowia artystki. Póki co głos w sprawie zabrała tylko siostra Celine, Claudette. 

powiedziała w rozmowie z magazynem Voici.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Co świętowała ostatnio Jessica Simpson?

Ma 53 lata. Zmiany hormonalne, które z tym się wiążą, nie pomagają. Céline jest superzdyscyplinowana i ostrożna. Ale ciało też ma swoje dziwactwa. To, co się z nią dzieje, jest smutne. Ale to nic poważnego, inaczej by mi powiedziała. Céline zawsze mi się zwierza i prosi o radę, gdy coś jest nie tak. Wiem, że jest w dobrym nastroju