Tiesto powraca do Polski! Kiedy i gdzie wystąpi? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

i

Autor: Piotr Zagiell/East News Tiesto powraca do Polski! Kiedy i gdzie wystąpi? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Tiesto powraca do Polski! Kiedy i gdzie wystąpi? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2022-05-19 13:00

Tiesto pamięta o Polsce, dlatego postanowił wrócić z solowym koncertem! Autor hitów takich jak Ritual, The Business, czy chociażby doskonale znanego z przeszłości I Will Be Here sprawi, że rozpoczęcie lata 2022 będzie wyjątkowe! Kiedy i gdzie zagra holenderski producent? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Tiësto w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCE
  2. Tiësto w Polsce 2022 - BILETY

Tiësto powraca do Polski z solowym projektem. Artysta ostatni raz gościł w naszym kraju w 2019 roku i wystąpił w ramach jednego z festiwali! Artysta tak bardzo pokochał grać dla polskiej publiczności, że postanowił zrobić to ponownie. Laureat nagrody Grammy, trzykrotnie wybrany przez fanów najlepszym DJ-em świata zabierze nas w niesamowitą, pełną emocji i niespotykanej energii muzyczną podróż wzbogaconą przez perfekcyjne brzmienia, niespotykane wizualizacje i efekty świetlne. Kiedy i gdzie zagra Tiesto?

Piosenki, których słuchał kiedyś każdy. To wciąż hity

Tiësto w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCE

Tiesto już w środę 15 czerwca zagra w jednym z najnowocześniejszych i największych obiektów widowiskowych w Polsce, jakim jest Arena Gliwice. Fani holenderskiego producenta przeżyją jedyne w swoim rodzaju muzyczne show - Tiësto at Arena. Niepowtarzalny 9-godzinny event z udziałem Tiesto i jego gości zakończy się nad ranem w świąteczny, wolny od pracy czwartek.

Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Na spotkanie z tym legendarnym artystą czeka w naszym kraju tysiące fanów sceny klubowej. Tiësto to artysta, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, jego twórczość to nieprzerwana od dekad inspiracja dla nowych pokoleń fanów i wzór do naśladowania przez innych artystów. Po legendarnych solowych występach CEE Tour 2005 i Elements of Life 2007 we wrocławskiej Hali Ludowej oraz Kaleidoscope World Tour w 2010 roku w Gdańsku będzie to kolejne wielkie show Tiesto, które z pewnością zyska miano eventu dekady.

Tiësto w Polsce 2022 - BILETY

Każdy solowy show Tiesto to wydarzenie, które wspomina się przez lata. Czerwcowy występ żywej legendy muzyki elektronicznej będący częścią jego europejskiej trasy zapowiada się jako event na najwyższym światowym poziomie. Fani artysty dostaną z pewnością tysiące powodów, aby wspominać to show jako wydarzenie, na które czekali latami.Sprzedaż biletów rozpocznie się we wtorek 19 kwietnia o godzinie 19.00 na TMETickets.pl.

Sunrise Festival 2022 - LINE-UP. Kto wystąpi na Sunrise w Kołobrzegu 2022?

Tiesto powraca do Polski! Kiedy i gdzie wystąpi? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

i

Autor: plakat