Fani Billie Eilish mogą skakać z zachwytu. W kinach pojawi się film o piosenkarce!

2020-10-01 10:05
Billie Eilish
Autor: ROBYN BECK/AFP/East News Billie Eilish

O tej wokalistce będzie jeszcze głośno przez długi czas! To ona w wieku zaledwie 17 lat zrobiła duży szum w branży muzycznej i zdobyła sympatię fanów na całym świecie! Już niedługo jej fani będą mogli poznać jej tajemnice z życia prywatnego, To wszystko będziecie mogli zobaczyć w nowym filmie dokumentalnym o Billie Eilish!

Billie Eilish - film o piosenkarce, to dopiero coś! Teraz fani zagranicznej gwiazdy mogą skakać z zachwytu! Wielkimi krokami zbliża się premiera dokumentu o artystce zatytułowana Billie Eilish: The World's A Little Blurry. Uwielbiana przez miliony fanów na całym świecie gwiazda, zaskakuje wszystkich na każdym kroku. Najpierw w wieku 17 lat podbiła świat muzyki i serca wielu słuchaczy, a na początku 2020 roku zgarnęła kilka nagród Grammy za swoją płytę When We All Fall Asleep, Where Do We Go?. Ponadto Billie Eilish ma na swoim koncie wiele hitów, a w dodatku nagrała kawałek do nowej części Bonda - No Time To Die.

Teraz fani Billie Eilish mogą skakać z radości. Już za kilka miesięcy będą mogli poznać swoją idolkę z każdej strony, dzięki ekranizacji, która pojawi się w kinach i nie tylko. Dokument o artystce to historia o jej życiu i tym co i w jaki sposób dokonała w branży muzycznej mając zaledwie 17-18 lat! Autorem filmu o uzdolnionej artystce muzyki pop - Billie Eilish, jest R.J. Cutler.

Jak dobrze znasz Billie Eilish?

Pytanie 1 z 7
Jaki ma znak zodiaku?

Billie Eilish film - kiedy premiera?

Film dokumentalny Billie Eilish: The World's A Little Blurry ma pojawić się już w lutym 2021 roku. Z dotychczasowych informacji które zostały podane, dokument będzie dostępny na platformie Apple TV+, a także w kinach. Ponadto szacuje się, że Apple zapłacił za prawa do filmu o artystce aż 25 milionów dolarów.

Billie Eilish kiedyś i dziś
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze