Fani Billie Eilish mogą skakać z zachwytu. W kinach pojawi się film o piosenkarce!

2020-10-01 10:05 Ewelina Kulasza
Billie Eilish
Autor: ROBYN BECK/AFP/East News Billie Eilish

O tej wokalistce będzie jeszcze głośno przez długi czas! To ona w wieku zaledwie 17 lat zrobiła duży szum w branży muzycznej i zdobyła sympatię fanów na całym świecie! Już niedługo jej fani będą mogli poznać jej tajemnice z życia prywatnego, To wszystko będziecie mogli zobaczyć w nowym filmie dokumentalnym o Billie Eilish!

Billie Eilish - film o piosenkarce, to dopiero coś! Teraz fani zagranicznej gwiazdy mogą skakać z zachwytu! Wielkimi krokami zbliża się premiera dokumentu o artystce zatytułowana Billie Eilish: The World's A Little Blurry. Uwielbiana przez miliony fanów na całym świecie gwiazda, zaskakuje wszystkich na każdym kroku. Najpierw w wieku 17 lat podbiła świat muzyki i serca wielu słuchaczy, a na początku 2020 roku zgarnęła kilka nagród Grammy za swoją płytę When We All Fall Asleep, Where Do We Go?. Ponadto Billie Eilish ma na swoim koncie wiele hitów, a w dodatku nagrała kawałek do nowej części Bonda - No Time To Die.

Teraz fani Billie Eilish mogą skakać z radości. Już za kilka miesięcy będą mogli poznać swoją idolkę z każdej strony, dzięki ekranizacji, która pojawi się w kinach i nie tylko. Dokument o artystce to historia o jej życiu i tym co i w jaki sposób dokonała w branży muzycznej mając zaledwie 17-18 lat! Autorem filmu o uzdolnionej artystce muzyki pop - Billie Eilish, jest R.J. Cutler.

Billie Eilish film - kiedy premiera?

Film dokumentalny Billie Eilish: The World's A Little Blurry ma pojawić się już w lutym 2021 roku. Z dotychczasowych informacji które zostały podane, dokument będzie dostępny na platformie Apple TV+, a także w kinach. Ponadto szacuje się, że Apple zapłacił za prawa do filmu o artystce aż 25 milionów dolarów.

Billie Eilish kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze