Quebonafide

i

Autor: PAWEL SKRABA/REPORTER/East News

Dokument o Quebonafide już w sieci. Sceny oderwane od rzeczywistości mogą was zadziwić!

2020-09-29 16:46

Film dokumentalny o polskim raperze Quebonafide już w sieci! Oderwanie od codzienności, niezwykłe spotkania, a także odkrywanie zjawiskowych miejsc. Takie sceny będziecie mieli okazję zobaczyć w najnowszej produkcji o artyście. Co więcej, poznacie Quebo od jego prawdziwej strony. Gdzie obejrzeć Quebonafide: Romantic Psycho Film? Szczegóły o dokumencie, poznacie na ESKA.pl.

Dokument o Quebonafide już w sieci! Na tak pozytywną wiadomość czekał każdy fan polskiego rapera. Quebo nie zwalnia tempa i spełnia swoje marzenia krok po kroku. Niedawno światło dzienne ujrzał jego czwarty krążek, na którym znalazły się wielkie hity takie jak Jesień, Tokyo2020 czy też Bubbletea, a teraz pojawił się w sieci film dokumentalny, który może nie tylko zadziwiać, ale również wywoływać wzruszenie. Quebonafide: Romantic Psycho to dokument, który pozwala widzom nie tylko lepiej zrozumieć najnowszą twórczość rapera, ale również jego samego. To nie tylko sceny przepełnione ciekawymi kadrami, które pokazują podróż Quebo w głąb Azji, ale również oderwanie od codzienności, a także jego prawdziwe 'ja' zza kulis.

W najnowszej produkcji filmowej, Quebonafide podróżuje do różnych miejsc - od Rosję, przez Chiny, a także Mongolię. Co ciekawe, to właśnie te zakątki zainspirowały go do stworzenia krążka Romantic Psycho. Dokument zabiera nas w podróż nie tylko na Daleki Wschód, ale również pozwala poznać nam Quebo bardziej, niż moglibyśmy się tego spodziewać.

Sonda
Czy obejrzysz film Romantic Psycho?

Quebonafide - film o raperze

Quebonafide swoją najnowszą płytą Romantic Psycho namieszał w branży muzycznej. Nie dość, że jego metamorfoza mocno zaskoczyła wiele osób, to jeszcze bardziej zszokowało ich rozwiązanie zagadki w teledysku Szubienicapestycydybroń. Teraz ponownie może zaskoczyć was dokument o raperze, który pojawił się niedawno w sieci. Za jego produkcję odpowiada Red Bull Media House, który od wielu lat tworzy treści skupiające się szczególnie na lifestyle'u czy też kulturze i sporcie.

Sceny w filmie o Quebo są przepełnione ciekawymi kadrami, na których widać jak wokalista podróżuje pociągiem, odwiedza hotel o niskim standardzie, czy znajduje się na pustyni lub w podziemnym studiu nagrań. Artysta z dala od sceny, to coś, co na pewno poruszy niejedną osobę. Film dokumentalny Quebonafide: Romantic Psycho możecie obejrzeć bezpłatnie na stronie internetowej Red Bull i w aplikacji Red Bull TV. Jak głoszą pierwsze recenzje internautów - dokument o Kubie Grabowskim jest jednym z najlepszych polskich filmów o raperach w historii. Musicie go obejrzeć!

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE