Fake Love - kim jest mężczyzna z teledysku Dody? Nie uwierzycie!

i

Autor: screen z teledysku na YouTube: Doda - Fake Love // YouTube.com/Doda Fake Love - kim jest mężczyzna z teledysku Dody? Nie uwierzycie!

Fake Love - kim jest mężczyzna z teledysku Dody? To z nim CAŁUJE SIĘ gwiazda!

2021-12-31 0:05

Mężczyzna z teledysku Dody wzbudził ogromne zainteresowanie internautów. Wszystko za sprawą namiętnych scen z gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Kim jest mężczyzna, z którym całuje się Doda? Poznajcie go bliżej już teraz!

Spis treści

  1. Mężczyzna z Fake Love - kim jest?

Fake Love - kim jest mężczyzna z teledysku Dody? Fani gwiazdy polskiej sceny muzycznej doznali szoku, gdy zobaczyli, jak ich ulubiona artystka całuje się z tajemniczym facetem. Wszystko to w najnowszym teledysku Fake Love, który swoją premierę miał w ostatni dzień roku, 31 grudnia 2021. Sama piosenka to kolejny singiel zapowiadający nadchodzący wielkimi krokami jej czwarty, solowy album. Najbarwniejsza artystka w Polsce, z niesamowitą dla siebie umiejętnością dzieli się z fanami swoją historią oraz tym czym jest uzależnienie od emocji i drugiego człowieka. Z kim całuje się Doda w teledysku Fake Love? Odpowiedź jest prostsza niż Wam się wydaje.

Doda i GORĄCE SCENY w teledysku Fake Love. Namiętny pocałunek i seksowny taniec!

Hity na Sylwestra! Te kawałki rozkręcą ostatnią imprezę w roku
Sonda
Jak ci się podoba nowy teledysk Dody?

Mężczyzna z Fake Love - kim jest?

Mężczyzna z teledysku Fake Love to popularny aktor, którego z pewnością już widzieliście! Doda wprawiła w osłupienie, bo wiele osób myślało, że artystka ponownie jest w związku. Dorota Rabczewska w muzycznym obrazku całuje się z Kamilem Nożyńskim. To aktor, którego mogliśmy lepiej poznać dzięki serialowi Ślepnąc od Świateł. Przede wszystkim jednak to Saful, czyli raper związany z grupą Dixon37. We wrześniu 2021 roku wydał debiutancki, solowy album zatytułowany Krok w chmurach. 

Kamil Nożyński - wiek, rap, aktor, dzieci, wzrost, Instagram. Co o nim wiemy?