Doda i GORĄCE SCENY w teledysku Fake Love. Namiętny pocałunek i seksowny taniec!

i

Autor: screen z teledysku na YouTube: Doda - Fake Love // YouTube.com/Doda Doda i GORĄCE SCENY w teledysku Fake Love. Namiętny pocałunek i seksowny taniec!

Doda i GORĄCE SCENY w teledysku Fake Love. Namiętny pocałunek i seksowny taniec!

2021-12-31 0:05

Doda nie przestaje przyciągać wzroku! Na początku ostatniego dnia 2021 roku, czyli 31 grudnia o północy, gwiazda polskiej sceny zaprezentowała gorący teledysk utworu Fake Love. A w nim kuszący taniec, duża dawka sensualności i namiętny pocałunek z pewnym mężczyzną! Obejrzyjcie klip premierowo już teraz.

Doda chwilę kazała czekać swoim fanom, ale gdy ci już się doczekali, to doznali niemałego zaskoczenia. Gwiazda polskiej sceny muzycznej opublikowała gorący teledysk do piosenki Fake Love, która zapowiada jej czwarty solowy album. W klipie imprezowego utworu nie mogło zabraknąć tańca i kuszących ruchów artystki. Te z pewnością rozpalą wyobraźnię wielu osób. Lubiąca wywoływać dyskusję piosenkarka ponownie będzie na ustach dziennikarzy w całej Polsce. Tym razem za sprawą pocałunku, jaki miał miejsce przy okazji kręcenia muzycznego obrazka do Fake Love. Wiele osób zacznie się zastanawiać, kim jest mężczyzna, z którym całuje się Doda. Odpowiedź jest prostsza niż myślicie. 

Doda gościem Radia ESKA
Sonda
Jak ci się podoba nowy teledysk Dody?

Doda - piosenka Fake Love

Fake Love to kolejny już utwór Dody, zapowiadający nadchodzący wielkimi krokami jej czwarty, solowy album. Najbarwniejsza artystka w Polsce, z niesamowitą dla siebie umiejętnością dzieli się z fanami swoją historią oraz tym czym jest uzależnienie od emocji i drugiego człowieka.

Doda po raz pierwszy tak szczerze i otwarcie śpiewa o swoich uczuciach, bowiem z perspektywy czasu tytułowe Fake Love, to jedyna forma miłości jaką zaznała od partnera. Piosenka Fake Love pojawi się w propozycjach do Gorącej 100 Radia ESKA! Ten utwór ma szansę stać się jednym z hitów 2022 roku.

Doda - teledysk Fake Love

Artystka opowiada nam historię miłości, jednocześnie tak prawdziwej a zarazem tak fałszywej. Kłamstwo, które jest na tyle silne, że staje się prawdą, to tylko złudzenie. Kłamstwo, które dobrze opowiedziane roznieca miłość, która jest jednocześnie najszczerszą emocją... O tej dwoistości, manipulacji i utopii jest ten utwór. Fake Love ubrany w taneczne, klubowe brzmienie pozostanie w głowach słuchaczy na długo. A teledysk? Chce się do niego wracać i z pewnością wiele zagranicznych firm będzie pod wrażeniem. Światowej jakości, hipnotyzujący obrazek to dzieło Doroty Rabczewskiej Queen Records. Za scenariusz odpowiada Kamil Stanek. Za wykonanie Moher Video.

Doda - Fake Love

i

Autor: screen z teledysku na YouTube: Doda - Fake Love // YouTube.com/Doda
Doda - Fake Love

i

Autor: screen z teledysku na YouTube: Doda - Fake Love // YouTube.com/Doda
Doda - Fake Love

i

Autor: screen z teledysku na YouTube: Doda - Fake Love // YouTube.com/Doda