Kamil Nożyński - wiek, rap, aktor, dzieci, wzrost, Instagram. Co o nim wiemy?

2019-03-12 16:23 A.D.
Kamil Nożyński
Autor: East News/Kamil Piklikiewicz

Kamil Nożyński to aktor, którego mogliśmy lepiej poznać dzięki serialowi Ślepnąc od świateł. To właśnie w nim zadebiutował na ekranie, chociaż Polacy poznali go już wcześniej, jako członka grupy Dixon37. Co jeszcze powinniśmy o nim wiedzieć? Przeczytajcie więcej i poznajcie go lepiej na ESKA.pl!

Kamil Nożyński to wyjątkowy aktor, który swoją popularność zawdzięcza jednej z głównych ról w serialu Ślepnąc od świateł. Produkcja zyskała sobie wielu fanów, a on sam stał się jednym z najbardziej cenionych artystów w Polsce. Co jeszcze warto wiedzieć o Kamilu Nożyńskim? 12 marca 2019 wyemitowany zostanie odcinek programu Kuba Wojewódzki, gdzie był jednym z gości znanego showmana. 

Przeczytaj też: Nowości Muzyczne: Sia, Labrinth i Diplo w jednym projekcie? To będzie hit! [TRACKLISTA]

Kamil Nożyński - wiek, wzrost, dzieci

Kamil Nożyński jest wysokim aktorem. Aktor urodził się 22 września 1983. Chroni jednak swoje życie prywatne. 

Kamil Nożyński - rap

Nożyński występuje pod pseudonimem Saful i jest członkiem grupy raperskiej Dixon37.  W 2008 roku wydali swój pierwszy album Lot na całe życie. Drugi album studyjny Dixon37 to O.Z.N.Z. i trafił do sprzedaży pięć lat później. 


Kamil Nożyński - Instagram 

Nożyński jest również aktywny na Instagramie. Możecie obserwować go tam pod nickiem @teraz_saful. Kilka zdjęć zobaczycie również poniżej. 

Najnowsze