Facebook Messenger AWARIA MARZEC 2022: brak połączenia. Dlaczego Messenger nie działa?

i

Autor: Valera Golovniov/SOPA Images/Shutterstock / EAST NEWS Facebook Messenger AWARIA MARZEC 2022: brak połączenia. Dlaczego Messenger nie działa?

Facebook Messenger AWARIA MARZEC 2022: brak połączenia. Dlaczego Messenger nie działa?

2022-03-23 19:47

Awaria na Messengerze 2022 denerwuje wiele osób. Nie można napisać, a co za tym idzie odebrać wiadomości. 23 marca wiele osób zaczęło zgłaszać taki problem, który tyczy się zarówno Messengera na komputer, jak i na telefony. Dlaczego Facebook Messenger nie działa? Co się stało? Tematowi przyjrzeliśmy się bliżej.

Spis treści

  1. Messenger awaria marzec 2022 - co się stało?
  2. Awaria Messengera 2022 - kiedy będzie działać?

Facebook Messenger AWARIA MARZEC 2022: brak połączenia z komunikatorem ma wiele osób. Dlaczego Messenger nie działa? Co się stało, że pojawiła się awaria Messengera 2022? Dokładnie rok temu również nie dało się wysłać wiadomości, co irytowało tysiące użytkowników. Teraz liczba zdenerwowanych osób jest równie duża, co wyraźnie pokazuje Downdetector. Awaria Messengera 23 marca 2022 wzbudza również duże emocje wśród użytkowników na Twitterze. W jednej chwili pojawiło się sporo tweetów, że znów messengerisoverparty. Ponownie wiele osób uważa, że Messenger nieustannie się psuje przez przeciążenia i ilość wysyłanych codziennie danych. Ciężko jednak ostatecznie wytłumaczyć, dlaczego awaria Messengera jest tak często. Osoby odpowiedzialne nie wydały w tej sprawie żadnego komunikatu.

Gromee tchnął energię w Blurry Eyes! Światowy remix hitu Michaela Patricka Kelly'ego

Sonda
Awaria Messengera - czy masz problemy?
ESKA LIVE - GRAMY DLA UKRAINY | Viki Gabor zaśpiewała na żywo!

Messenger awaria marzec 2022 - co się stało?

Awaria Messengera w marcu 2022 miała miejsce na początku miesiąca. Komunikator jednak po kilkunastu minutach zaczął funkcjonować. Druga, ale wydaje się, że poważniejsza awaria miała miejsce 23 marca.  Internauci zgłaszają problemy z wysyłaniem wiadomości. Tak jak rok temu o tej porze pojawiał się komunikat o braku dostępu do internetu, pomimo tego, że transfer danych w smartfonie był aktywny. Wówczas było to związane z aktualizacjami mającymi na celu zapewnienie użytkownikom większego bezpieczeństwa.

Użytkownicy zgłaszali awarię Messengera za pośrednictwem Twittera, ale również w serwisie internetowym Downdetector. Niedziałający komunikator zgłaszali Polacy, ale również między innymi Niemcy, Anglicy i Holendrzy. 

Awaria Messengera 2022 - kiedy będzie działać?

Awaria Messengera 2022 wzbudza duże emocje. Brak funkcjonalności komunikatora sprawia, że nie można kontaktować się ze znajomymi, przyjaciółmi, czy też rodziną. W takich przypadkach warto uzbroić się w cierpliwość i na chwilę odłożyć telefon lub odejść od komputera. Na oficjalnym blogu komunikatora nie ma żadnych szczegółów.

Nowe funkcje na Facebooku i Instagramie - co się zmieniło? Internauci w szoku!