Gromee tchnął energię w piosenkę Blurry Eyes! Oficjalny remix hitu Michael Patrick Kelly'ego!

i

Autor: Sony Music Poland Gromee tchnął energię w piosenkę Blurry Eyes! Oficjalny remix hitu Michael Patrick Kelly'ego!

Gromee tchnął energię w Blurry Eyes! Światowy remix hitu Michaela Patricka Kelly'ego

2022-03-23 17:06

Michael Patrick Kelly szturmem podbija europejskie listy hitów, a teraz - czas na klubowe parkiety! Jako pierwsi w Polsce, ale i na świecie ogłaszamy, że piosenka Blurry Eyes doczekała się oficjalnego, światowego remiksu, pod którym podpisuje się Gromee! Kiedy premiera nowej wersji? Co trzeba wiedzieć? Poznajcie najważniejsze szczegóły już teraz.

Michael Patrick Kelly - piosenka Blurry Eyes w Europie cieszy się ogromną popularnością. Trzeci singiel z jego albumu B·O·A·T·S zebrał ponad 14 milionów strumieni, ponad 2,5 miliona wyświetleń na YouTube, zajął drugie miejsce na niemieckich i szwajcarskich listach hitów airplay i sprawił, że jego imponująca liczba ponad 2 milionów słuchaczy miesięcznie w jednym z serwisów cyfrowych jest co najmniej zachwycona. Teraz drugie życie, a przy tym wszystkim energię, tchnął w utwór Gromee. Jego taneczna, a jednocześnie pełna emocji wersja hitu wkrótce będzie dostępna! Ujawniamy tę informację jako pierwsi w Polsce, ale i na świecie, a przy tym wszystkim mamy dla Was kolejną niespodziankę.

Michael Patrick Kelly prosto ze swojego pokoju. Zdradził nam sekret i opowiedział o płycie!

Michael Patrick Kelly dla Radia ESKA - o płycie, emocjach i tajemnicy

Michael Patrick Kelly - piosenka Blurry Eyes (Gromee Remix)

Fortepianowa ballada Blurry Eyes cieszy się ogromnym uznaniem słuchaczy w Europie, ale polski producent Gromee postawił sobie za misję przyciągnięcie uwagi jeszcze szerszej publiczności. Chciał, by piękne Blurry Eyes zdobyło dodatkowo serca fanów EDM na całym świecie, więc zrobił swój własny, autorski remiks. Jego premiera już 25 marca 2022, ale jeśli nie możecie się doczekać, to mamy dla Was bardzo dobre informacje.

Blurry Eyes (Gromee Remix) - TYLKO NA ESKA.pl

Blurry Eyes w tanecznej podbije taneczne parkiety, a po części zdanie w tej kwestii będziecie mogli wyrazić już 24 marca 2022. Tego dnia przedpremierowo ujawnimy 20-sekundowy fragment! Gdzie? Oczywiście na ESKA.pl! 

Gromee - kim jest?

Gromee, który ma w Polsce 10 platynowych singli, ponad 76 milionów streamów na Spotify i ponad 166 milionów wyświetleń na YouTube, regularnie współpracuje z międzynarodowymi artystami, takimi jak INNA, Olivia Addams, Jesper Jenset, Asdis, i nie są mu obce ogromne hity radiowe. Ponadto był głównym bohaterem prestiżowych festiwali i dzielił scenę z Mariah Carey, Davidem Guettą i Eltonem Johnem, a także jest pomysłodawcą popularnej serii koncertowej Orcheston, która na nowo wyraża elektroniczne i taneczne klasyki z tradycyjnymi instrumentami i pomocą 100-osobowa orkiestra.

GROMEE - kim jest? Żona, wzrost, wiek, dziecko, koncerty, biografia, płyta, hity, ciekawostki

Sonda
Czy czekasz na remix piosenki Blurry Eyes?