Facebook LOL - MEMY i GIFY w nowej aplikacji. Kiedy będzie gotowa?

2019-01-21 11:38
Facebook - ogromny błąd spowodował WYCIEK zdjęć! Jak sprawdzić, czy fotki wyciekły?
Autor: AFP PHOTO / LOIC VENANCE / EAST NEWS Facebook - ogromny błąd spowodował WYCIEK zdjęć! Jak sprawdzić, czy fotki wyciekły?

Memy i GIFy to coś, co uwielbiają wszyscy! Wiedzą to twórcy Facebooka, którzy przygotowują aplikację LOL.

Facebook LOL - tak będzie się nazywała nowa aplikacja Facebooka. Niedawno pojawiły się informacje o tym, że platforma jest już testowana. Spodoba się ona szczególnie tym, którzy uwielbiają memy i GIFy, gdyż będzie w sobie skupiała śmieszne obrazki i animacje z całej sieci. Jak działa Facebook LOL i kiedy skorzystamy z apki?

Facebook LOL - jak działa?

Facebook LOL powstaje z myślą o przyciągnięciu młodych użytkowników, którzy chętnie korzystają z memów i GIF-ów. Aplikacja jest na razie w fazie testów (udostępniono ją grupie 100 uczniów różnych szkół w USA). W sieci już pojawiają się pierwsze doniesienia i zdjęcia pokazujące, jak wygląda Facebook LOL.

Na Facebook LOL znajdziemy setki śmiesznych memów i GIF-ów podzielonych na kilka kategorii takich jak "pranki", "zwierzęta" czy "dla ciebie". W każdej z tych kategorii trafimy na memy i GIF-y, które użytkownicy zamieścili na Facebooku.

Oświadczenie na Facebooku 2019 - o co chodzi w nowym łańcuszku i czy to prawda?

Facebook LOL - kiedy nowa aplikacja?

Facebook LOL znajduje się na razie w aplikacji serwisu, ale ostateczna wersja będzie najprawdopodobniej osobną apką lub rozszerzeniem serwisu (podobnie jak funkcja Watch). Twórcy nie podali jeszcze daty premiery Facebook LOL, ale biorąc pod uwagę zaawansowany etap testów, można się spodziewać, że niedługo wszyscy będą mogli korzystać z nowej funkcji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze