Facebook - jak sprawdzić kto nie przyjął naszego zaproszenia do znajomych?

2021-06-01 12:08
Facebook
Autor: pixabay.com

W dzisiejszych czasach konto na Facebooku ma naprawdę sporo osób. Jest to oczywiście młodzież, która uczęszcza do szkoły podstawowej, dorośli a nawet i seniorzy. Czy zastanawiałeś się kiedyś, kto nie przyjął Twojego zaproszenia do grona znajomych? Teraz możesz sprawdzić to w banalny sposób! Instrukcję jak to zrobić, podrzucamy poniżej.

Facebook to serwis społecznościowy, który jest popularny nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Co chwile dodawane są w nim nowe funkcje, które mają za zadanie ułatwić użytkownikom poruszanie się i korzystanie właśnie w tej przestrzeni. Kiedyś jego wygląd był całkiem inny, lecz dziś z biegiem czasu jest nowocześniejszy i można korzystać z niego nie tylko przez przeglądarkę www, ale także poprzez aplikację. Facebook choć jest serwisem społecznościowym, ma w sobie wiele ukrytych funkcji. Najwięcej znajduje się jednak trików na Messengerze, czyli komunikatorze przypisanym właśnie do tej platformy. Messenger to czat ze znajomymi, zaś Facebook to miejsce gdzie możemy przeglądać ich zdjęcia czy tablicę. To miejsce z którego możemy dowiedzieć się o innych ludziach czegoś więcej i nie potrzebujemy przy tym spotkań czy rozmowy telefonicznej. Aby przeglądać to co dzieje się u innych, trzeba mieć ich w gronie swoich znajomych. Co jeśli ktoś nie przyjął naszego zaproszenia? Oczywiście wtedy będziemy widzieć mniej. Jak jednak sprawdzić, kto go nie przyjął nawet po latach? Dziś to żaden problem!

TikTok - hity 2021. Te piosenki podbiły muzyczną aplikację!

Facebook - jak sprawdzić kto nie przyjął zaproszenia do znajomych?

Jak sprawdzić kto nie przyjął zaproszenia do znajomych na Facebooku? To banalnie proste! Na początku wchodzimy w aplikację i klikamy trzy paski, które znajdują się na dole lub na górze w prawym rogu. Następnie klikamy opcję znajomi i zobacz wszystkie. Teraz musimy wybrać trzy kropki, które znajdują się również w prawym górnym rogu i kliknąć wybrane zaproszenia. Naszym oczom ukażą się profile, które nie zaakceptowały naszego zaproszenia, które im wysłaliśmy do grona znajomych.

Najnowsze