Facebook challenge - popraw mi dzień zdjęciem. O co chodzi w zabawie?

2019-04-09 12:55 A.D.
Facbook
Autor: East News / LEON NEAL

Zabawy na Facebooku w tym roku są wyjątkowo popularne! Niedawno serwisem rządziła gra, która polegała na przedstawieniu swojego zdjęcia sprzed 10 lat i zestawienia go z nową fotką. Dzięki temu nasi znajomi mogli zobaczyć, jak zmieniliśmy się przez ten czas. Teraz użytkownicy zapraszają do zupełnie nowej gry. Na czym polega?

Facebook to miejsce, gdzie nie tylko wrzucamy nasze fotki i rozmawiamy ze znajomymi. Możemy również świetnie się bawić, dzięki wyzwaniom, które rzucają nam znajomi. Nowy challenge sprawi, że wasz dzień stanie się lepszy! Zabawa w pokazywanie zdjęć z telefonu funkcjonuje w dwóch wersjach: polskiej i angielskiej, dzięki czemu możecie do niej zaprosić również znajomych z zagranicy.

Zobacz też: Gimnastyczka złamała obie nogi! Drastyczne wideo z tragedii na zawodach

Facebook challenge - popraw mi dzień zdjęciem. O co chodzi? 

Nowy łańcuszek na Facebooku ma zachęcić znajomych do publikowania w komentarzach swoich zdjęć z telefonu. Na naszej tablicy umieszczamy tekst prośby o podzielenie się z nami zdjęciem, które znajduje się w jakieś kolejności na naszym telefonie. Numerek przyznaje ci osoba, do której zadania dołączyłeś, lub możesz zacząć je jako pierwszy! Jeśli jeszcze nie do końca łapiecie jak to działo, to poniżej znajdziecie gotowy tekst wyzwania. 

Facebook- Popraw mi dzień zdjęciem. TEKST zabawy

Zabawę możemy rozpisać po angielsku i polsku. Obie wersje tekstu znajdziecie poniżej: 

No cheating (even if the pic is weird). Brighten my day with the ...th picture in your phone. Don’t explain unless I ask you to, then repost this with the number I give you (if you want ;) )

Bez oszukiwania (nawet jeśli zdjęcie miałoby być dziwne). Rozjaśnij mój dzień ... zdjęciem z twojego telefonu. Bez żadnych wyjaśnień, chyba, że zapytam, a potem zrepostuj to z numerem, który dla ciebie wybiorę (oczywiście, jeśli chcesz;) )

Najnowsze