Bond 2019 - piosenka już nagrana? Mówi się o wielkiej gwieździe

i

Autor: fot./screen/youtube.com/Zero Media Kadr z filmu Spectre

Bond 25 - piosenka już nagrana? Mówi się o wielkiej gwieździe!

2019-04-09 10:36

Piosenki towarzyszące filmom o przygodach agenta 007 zawsze stają się wielkimi hitami. Wystarczy wspomnieć, że za utwory do Bonda Oscary zgarnęli Sam Smith i Adele. Wielkie emocje towarzyszą za każdym razem ogłoszeniu gwiazdy, która wykonuje kolejną kompozycję do filmu. Od pewnego czasu mówi się, że piosenka do nowej części już została nagrana! Przed mikrofonem miała stanąć jedna z najlepszych wokalistek ostatnich lat.

Nowy film o Jamesie Bondzie będzie nosił tytuł Shatterhand. Będzie to już 25. część przygód agenta 007. Niedawno ruszyły zdjęcia do tego obrazu, a na premierę w 2020 czekają wszyscy kinomaniacy. Tymczasem świat muzyczny żyje kolejnymi doniesieniami na temat piosenki, która będzie towarzyszyła filmowi. Wiele wskazuje na to, że została już nagrana! Przez kogo? Bardzo prawdopodobne jest to, że nowy hit nagrała jedna z najlepszych piosenkarek ostatnich lat!

Przeczytaj też: Bond 25 - obsada. Kto zagra w nowym filmie o najsłynniejszym szpiegu świata?

Dua Lipa nagrała piosenkę do nowego Bonda?

Coraz bardziej prawdopodobne doniesienia mówią o tym, że piosenkę do 25. Bonda nagrała Dua Lipa. Ten wybór mógłby przypaść do gustu bardzo wymagającym fanom serii o agencie 007. Piosenkarka znana z hitów New Rules czy Electricity jest obecnie jedną z najbardziej uznawanych wokalistek na świecie. Swoją klasę potwierdziła chociażby podczas Orange Warsaw Festival 2018.

Pierwsze pogłoski o tym, że to ona zaśpiewa nową piosenkę do Bonda pojawiły się po wywiadzie z Years & Years z lipca 2018. Mikey Goldsworthy zdradził wówczas w BBC Radio 5, że wokalistka prawdopodobnie stanie za mikrofonem.

Teraz media na całym świecie szerzą niepotwierdzone jeszcze informacje o tym, że do nowej piosenki z Bonda powstanie latem teledysk z udziałem wokalistki. To oznaczałoby, że artystka już nagrała utwór! Na razie jednak ani ona, ani nikt z jej otoczenia nie przyznał, że jest to prawda.

James Bond - ostatni film i piosenka

Ostatni film o Jamesie Bondzie to Spectre z 2015 roku. W agenta wcielał się Daniel Craig.

Piosenkę, która towarzyszyła filmowi, zaśpiewał Sam Smith. Artysta otrzymał za ten utwór Oscara.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE