EWA SCHWESTA - kim jest polska raperka z Niemiec? [PIOSENKI, INSTAGRAM, FACEBOOK]

2018-11-07 13:05
EWA SCHWESTA - kim jest polska raperka z Niemiec? [PIOSENKI/INSTAGRAM/FACEBOOK]
Autor: fot./screen/youtube.com/ALLES ODER NIX RECORDS SCHWESTA EWA

Mieszkająca w Niemczech polska raperka szokuje opinie publiczną! Na ESKA.pl dowiecie się, kim jest Schwesta Ewa.

Schwesta Ewa - kim jest polska raperka z Niemiec? Takie pytanie mogą sobie zadawać osoby, które niedawno usłyszały o kontrowersyjnej i szokującej opinię publiczną raperce. Internauci chcą się czegoś dowiedzieć na temat jej piosenek, Instagrama i Facebooka. Najważniejsze informacje o Schwesta Ewie zebraliśmy w naszym artykule.

Kim jest Schwesta Ewa?

Schewsta Ewa to pseudonim Ewy Malandy, która jeszcze wcześniej posługiwała się nazwiskiem Müller. Urodziła się 16 lipca 1984 w Koszalinie. Stamtąd, wraz z matką i rodzeństwem, uciekła od ojca. Początkowo rodzina miała osiedlić się w USA, lecz ostatecznie zamieszkali w Kilonii w Niemczech.

Pezet - piosenka Droga z wyjątkowym teledyskiem! [VIDEO + GALERIA]

Schwesta Ewa dorastała w biedzie. Wkrótce zaczęły się jej problemy z prawem, które trwały przez wiele lat. Około 2011 roku udało jej się odmienić swój los. Poświęciła się tworzeniu muzyki rap.

Quebonafide nie nagrał dla Bedoesa. Wszystko przez chorobę

Kłopoty powróciły jednak w 2016. Została wtedy zatrzymana przez policję, a w 2017 skazano ją na 2,5 roku więzienia za stręczycielstwo. Obecnie przebywa w więzieniu.

Schwesta Ewa - piosenki

Shcewta Ewa to raperka bardzo kontrowersyjna. Jej utwory często mówią o świecie przestępczym i prostytucji. Popularnymi piosenkami Schwesty Ewy są między innymi EscortflowTabledance czy Schubse den Bullen.

Schweta Ewa - ciąża

Ostatnio opinię publiczną zszokowała informacja o tym, że przebywająca w więzieniu Schwesta Ewa urodzi tam swoje pierwsze dziecko. Pod zdjęciem na Instagramie napisała między innymi, że będzie się starać o uzyskanie w zakładzie karnym specjalnej celi dla matek z dziećmi.

Schwesta Ewa - Instagram

Na Instagramie możemy znaleźć konto polskiej raperki. Mimo pozbawienia wolności, wciąż trafiają tam nowe zdjęcia.

Schwesta Ewa - Facebook

Wiele treści znajdziemy też na Facebooku Schwesty Ewy. Tutaj, oprócz zdjęć, można znaleźc też niektóre teledyski polskiej raperki.

Najnowsze