Pezet - piosenka Droga z wyjątkowym teledyskiem! [VIDEO + GALERIA]

2018-11-06 16:31
Pezet - piosenka Droga z wyjątkowym teledyskiem! [VIDEO]
Autor: mslgroup

Pezet powraca z zupełnie nową piosenką! W teledysku wystąpiła m.in. Olga Bołądź. Obejrzycie go i sprawdzicie relację FOTO z planu teledysku - na ESKA.pl.

Pezet to artysta znany każdemu miłośnikowi polskiej sceny hip-hop'u. Autor kultowych już utworów: Refleksje, Ukryty w Mieście Krzyk czy Co mam powiedzieć. Ma na swoim koncie 8 albumów, kilkukrotnenominacje do nagród Fryderyki oraz trzy złote płyty. Dziś Pezet prezentuje swoje najnowsze dzieło – utwór o tytule Droga promujący najnowszy serial marki Ballantine’s - Kropla Prawdy - Angel’s Share. Utwór Pezeta, podobnie jak cały serial, owiany jest nutą tajemnicy, a sam klip utrzymany w klimacie kina noir.

Pezet - piosenka Droga

To pierwszy taki klip w moim życiu. Teledysk jest snem głównego bohatera. To mroczna, mistyczna i nierealna wizja. W klipie gram anioła, ale nie jest to oczywista kreacja. Bardzo się cieszę, że przy okazji tej współpracy udało się zaangażować do projektu Olgę Bołądź oraz Wojtka Zielińskiego – mówi Pezet.

W teledysku wystąpili aktorzy grający w serialu Kropla Prawdy – Angel’s Share - Wojtek Zieliński i Olga Bołądź. Za reżyserię odpowiada duet Andiamo, natomiast za jego produkcję SHOOT ME.

Najnowsze