Ewa Farna

i

Autor: WBF

Ewa Farna osiągnęła niesamowity sukces. Fani ślą ogromne gratulacje!

2022-02-23 11:17

Jeszcze nie tak dawno Ewa Farna świętowała swoje 15-lecie w branży muzycznej. Teraz okazuje się, że osiągnęła kolejny niesamowity sukces w swojej karierze. Piosenkarka jest z siebie bardzo dumna, a jej fani z Polski i zagranicy ślą ogromne gratulacje. Co tym razem udało jej się osiągnąć? Będziecie w szoku!

Ewa Farna to piosenkarka, której nie da się nie lubić. Od lat intensywnie działa w branży muzycznej nie tylko w Polsce, ale także w Czechach i na Słowacji, a jej grono wiernych fanów stale się powiększa. To wszystko przez ciepło i mądrość, która płynie z jej serca, a także piosenki, które potrafią skraść wiele serc. Jakiś czas temu zrobiła ogromny szum, wydając numer Ciało, która jest o zaakceptowaniu zmian na swoim ciele, na które nie ma się wpływu. Świat pokochał ją wtedy jeszcze bardziej, a na kolejne nowości wcale nie trzeba było długo czekać. No Nie był kolejnym kawałkiem Ewy Farnej, który dotykał kolejnego ważnego przesłania, a mianowicie postawienia siebie na pierwszym miejscu. Ewa Farna czego się nie dotknie, zamienia to w arcydzieło i osiąga zawrotny sukces. Teraz zdecydowała się pochwalić swoim fanom kolejnym osiągnięciem, jednak tym razem nie w Polsce, a w Czechach.

ZOBACZ TAKŻE: Zagadka Sanah rozwiązana! Szykuje się wielka UCZTA

ESKA XD #042 - BATMAN, EUROWIZJA, MIŁOŚĆ, SAMOCHODY

Ewa Farna - sukces w Czechach 

Umami to kolejna płyta Ewy Farnej, która zasiliła jej dorobek w branży muzycznej. Co ciekawe, kolejny sukces artystki związany jest właśnie z jej krążkiem, który niedawno miał swoją premierę. Otóż okazuje się, że płyta Umami zdobyła najwięcej nominacji do czeskich Grammy - album roku, wokalistka roku, Ciało jako piosenka roku, a także teledysk roku i tutaj również chodzi o Ciało. Artystka jest w siódmym niebie i uważa to osiągnięcie za niesamowity sukces. Serdecznie gratulujemy!

To jest dla mnie niesamowity sukces! Plyta UMAMI zdobyła najwięcej nominacji do czeskich Grammy (Fryderyki) ????Dziękuję ogromnie za ten zaszczyt, kłaniam się wszystkim, którzy ze mną pracowali nad jej stworzeniem??