Ewa Farna osiągnęła niesamowity sukces. Fani ślą ogromne gratulacje!

2022-02-23 11:17
Ewa Farna
Autor: WBF

Jeszcze nie tak dawno Ewa Farna świętowała swoje 15-lecie w branży muzycznej. Teraz okazuje się, że osiągnęła kolejny niesamowity sukces w swojej karierze. Piosenkarka jest z siebie bardzo dumna, a jej fani z Polski i zagranicy ślą ogromne gratulacje. Co tym razem udało jej się osiągnąć? Będziecie w szoku!

Ewa Farna to piosenkarka, której nie da się nie lubić. Od lat intensywnie działa w branży muzycznej nie tylko w Polsce, ale także w Czechach i na Słowacji, a jej grono wiernych fanów stale się powiększa. To wszystko przez ciepło i mądrość, która płynie z jej serca, a także piosenki, które potrafią skraść wiele serc. Jakiś czas temu zrobiła ogromny szum, wydając numer Ciało, która jest o zaakceptowaniu zmian na swoim ciele, na które nie ma się wpływu. Świat pokochał ją wtedy jeszcze bardziej, a na kolejne nowości wcale nie trzeba było długo czekać. No Nie był kolejnym kawałkiem Ewy Farnej, który dotykał kolejnego ważnego przesłania, a mianowicie postawienia siebie na pierwszym miejscu. Ewa Farna czego się nie dotknie, zamienia to w arcydzieło i osiąga zawrotny sukces. Teraz zdecydowała się pochwalić swoim fanom kolejnym osiągnięciem, jednak tym razem nie w Polsce, a w Czechach.

ZOBACZ TAKŻE: Zagadka Sanah rozwiązana! Szykuje się wielka UCZTA

ESKA XD #042 - BATMAN, EUROWIZJA, MIŁOŚĆ, SAMOCHODY

Ewa Farna - sukces w Czechach 

Umami to kolejna płyta Ewy Farnej, która zasiliła jej dorobek w branży muzycznej. Co ciekawe, kolejny sukces artystki związany jest właśnie z jej krążkiem, który niedawno miał swoją premierę. Otóż okazuje się, że płyta Umami zdobyła najwięcej nominacji do czeskich Grammy - album roku, wokalistka roku, Ciało jako piosenka roku, a także teledysk roku i tutaj również chodzi o Ciało. Artystka jest w siódmym niebie i uważa to osiągnięcie za niesamowity sukces. Serdecznie gratulujemy!

To jest dla mnie niesamowity sukces! Plyta UMAMI zdobyła najwięcej nominacji do czeskich Grammy (Fryderyki) 📀🤗😲🙀Dziękuję ogromnie za ten zaszczyt, kłaniam się wszystkim, którzy ze mną pracowali nad jej stworzeniem🙏🏼

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze