Sanah

i

Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

Zagadka Sanah rozwiązana! Szykuje się wielka UCZTA

2022-02-23 11:02

To dopiero będzie wydarzenie! Sanah powoli odsłania wszystkie karty dotyczące jej kolejnej trasy koncertowej Uczta, która rozpocznie się już w kwietniu. Za pośrednictwem Instagrama wokalistka uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, czego możemy się spodziewać. Na scenie obok artystki pojawią się bardzo wyjątkowi goście - jej idole.

Sanah - koncerty Uczta to coś, czego nie mogą przegapić fani wokalistki. Wszystko wskazuje bowiem na to, że tournee będzie najlepszym i najbardziej zaskakującym spośród wszystkich, w jakie do tej pory wyruszyła artystka. Tuż po zakończeniu trasy Kolońska i Szlugi Tour Sanah udała się na zasłużony wypoczynek. Autorka hitu Ale jazz, który został przez was wybrany największym hitem 2021 roku, zapowiedziała jednak powrót na wiosnę. W sieci powstała nawet specjalna witryna dedykowana jej najnowszemu tournee - wiosnah.pl. Niedawno gwiazda polskiej sceny muzycznej zamieściła na Instagramie grafiki, za pośrednictwem których wyznawała uwielbienie względem poszczególnych artystów. Dopiero teraz wszystko stało się jasne. Koncerty w ramach Uczty będą obfitować w muzyczne doświadczenia, bowiem na każdym z nich pojawi się wyjątkowy gość.

Sonda
Czy czekasz na nowe piosenki sanah?

Sanah - koncerty Uczta

Takiej trasy koncertowej jeszcze nie było! Sanah niczym Taylor Swift postanowiła zaprosić gości na scenę. Artystce na scenie będą towarzyszyć muzycy z Polish Soloists oraz jej muzyczni idole. 

Na każdej z uczy jeden wielki talent jako danie główne (losowo) - obwieściła.

Artystka zapowiedziała też... jeden premierowy deser. Szykuje się prawdziwa uczta! Informacje na temat koncertów, takie jak daty i bilety, znajdziecie tutaj.

Vito Bambino i Sanah łączą siły!