Ewa Farna nagrywa nowości! Szykuje się rzecz od serca, która niesie pomoc innym!

2021-01-21 10:42 Ewelina Kulasza
Ewa Farna
Autor: Piotr Molecki/East News

Na ten moment czekał każdy fan wokalistki. Ewa Farna nagrywa nowości, które niebawem usłyszy cała Polska! Muzyczna perełka artystki będzie czymś wyjątkowym, ponieważ niesie pomoc innym. Co ciekawe nie chodzi tu tylko o jedną nowość, ale o coś więcej. Będziecie zachwyceni!

Ewa Farna nagrywa nowości - na ten moment czekał z niecierpliwością każdy jej fan! Nie od dziś wiadomo, że Ewa Farna to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych wokalistek w Polsce. Podczas swoich koncertów pokazała już nie raz, jak wiele ma w sobie energii. Piosenki, które wydaje od razu zdobywają miano hitów i goszczą na playlistach wielu osób. Choć ostatnio było jej w branży muzycznej trochę mniej, to powróciła z przytupem! Ewa Farna jeszcze w listopadzie 2020 roku informowała, że jest w trakcie pisania nowych kawałków. Teraz jak się okazuje chce wydać świeży krążek, który będzie niósł pomoc innym.

Czym tym razem zaskoczy nas Ewa Farna? Choć nie poznaliśmy oficjalnej daty premiery, jak i tytułu nowej płyty artystki, to dowiedzieliśmy się, że któryś z jej fanów, może posłuchać jej przedpremierowo! To rzecz od serca, którą Ewa Farna chce podzielić się ze światem.

Ewa Farna - WOŚP

Ewa Farna pokazała już nie raz, że jej serce jest przepełnione dobrem. Teraz wokalistka zdecydowała się wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i wystawiła do licytacji niesamowitą okazję do wysłuchania jej przedpremierowej płyty wraz z artystką! To rzecz od serca wokalistki i możecie wylicytować ją TUTAJ.

Kajda na Bulwarach - Farna
Najnowsze