Grzegorz Hyży i inni znikają z Instagrama?! Nie zobaczymy już więcej ich zdjęć i relacji?

2021-01-21 10:03 Ewelina Kulasza
Grzegorz Hyży
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER/EastNews

Są celebryci, którzy uwielbiają dzielić się swoim życiem prywatnym z innymi. Są też tacy, którzy za tym nie przepadają i traktują social media, jako dodatek do swojej kariery, czy też promocji dzieł, bądź swojej osoby. Ostatnio w sieci zawrzało, ponieważ plotkarskie media ogłosiły informację, że Grzegorz Hyży odchodzi z Instagrama. Czy to prawda?

Grzegorz Hyży i inni znikają z Instagrama?! Ta informacja zaskoczyła wielu internautów w ostatnim czasie. Choć ciężko w to uwierzyć, niektóre osoby nie potrzebują mieć konta w mediach społecznościowych. Świetnie radzą sobie bez tego i można nawet powiedzieć, że mają więcej czasu na inne przyjemności. Włączając Instagrama czy też TikToka większość z nas, nie jest w stanie posiedzieć tam tylko chwili. Wciągają nas kolorowe zdjęcia lub muzyczne filmiki. Media społecznościowe to nie tylko rozrywka ale także narzędzia, których używają popularne osoby po to, by rozbudować swoją markę, wypromować dzieło lub nawet siebie.

Choć mogłoby się wydawać, że artyści nie są w stanie funkcjonować w branży bez Instagrama, to nalazły się nazwiska, które odmówiły tej zabawy. Ostatnio o zniknięciu z social mediów poinformował raper Sebastian Fabijański, który stwierdził, że ta zabawa nie jest dla niego. Jakiś czas temu, również Grzegorz Hyży nie był aktywny w sieci. Z jego Instagrama poznikały zdjęcia i nic się tam nie działo.

Grzegorz Hyży rezygnuje z Instagrama?

Grzegorz Hyży to artysta, który bez dwóch zdań ceni sobie prywatność. Choć jest popularnym wokalistą, pokazał już nie raz, że nie potrzebuje robić wielu rzeczy na pokaz. Jego social media służą tylko i wyłącznie do celów zawodowych, a niedawno media plotkarskie zaczęły snuć teorię, że znika on z Instagrama na dobre. Czy to prawda? Jak się okazało nie. Oficjalne konto artysty wciąż istnieje i z pewnością Grzegorz Hyży opublikuje tam coś, co będzie związane z jego karierą zawodową.

ESKA XD #014
Najnowsze