Ewa Dołęga-Dołegowska

i

Autor: PIOTR FOTEK/REPORTER

Ewa Dołęga-Dołegowska - kim jest Miss Warszawy 2022? Kiedy wystąpi w wyborach Miss Polski?

2022-04-11 9:23

Za nami wyjątkowa gala Miss Warszawy 2022. Spośród szesnastu kandydatek wygrać mogła tylko jedna. Koronę najpiękniejszej zdobyła blond włosa piękność Ewa Dołęga-Dołegowska, która oprócz tego otrzymała również nagrody od sponsorów, kwiaty oraz dostała możliwość reprezentowania swojego regionu podczas konkursu Miss Polski 2022. Co musicie wiedzieć o pięknej modelce?

Konkursy piękności cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Za nami wyjątkowa gala Miss Warszawy, która odbyła się w niedzielę 10 kwietnia 2022 roku w warszawskim hotelu Arche. Szesnaście kandydatek ze stolicy walczyło o tytuł najpiękniejszej oraz o możliwość reprezentowania regionu podczas konkursu Miss Polski 2022. Choć wygrać mogła tylko jedna z dziewczyn, to wszystkie wyróżniały się bogatym wnętrzem, zniewalającą urodą oraz urokiem osobistym. Oprócz pierwszego miejsca jurorzy jak zawsze przyznali również innym kandydatkom ważne tytuły - I oraz II wicemiss Warszawy 2022, Miss Warszawy Publiczności 2022, Miss Pięknych Włosów, Miss Optymizmu oraz Miss Ekologii. Koronę najpiękniejszej Warszawianki w tym roku z rąk Natalii Rogulskiej - Miss Warszawy 2020, odebrała Ewa Dołęga-Dołęgowska. Co musicie o niej wiedzieć?

Sonda
Czy śledzisz konkursy Miss?

Ewa Dołęga-Dołegowska - kim jest? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]

Kim jest Miss Warszawy 2022 Ewa Dołęga-Dołegowska? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które poznały werdykt konkursu piękności. Ewa Dołęga-Dołegowska ma 23 lata i 170 cm wzrostu. Co ciekawe, na co dzień jest studentką psychologii. Oprócz tego warto wiedzieć, że kocha taniec i jest absolwentką Master Ballet Academy. Na razie niewiele wiemy na temat nowej Miss Warszawy, jednak z pewnością z dnia na dzień będzie o niej coraz głośniej. Dodatkowo możecie śledzić jej karierę w social mediach, a dokładnie na Instagramie, gdzie figuruje pod nazwą @ewadolega_dolegowska.

Kiedy Ewa Dołęga-Dołegowska pojawi się na gali Miss Polski 2022? Data finału konkursu piękności nie jest jeszcze znana. Jeśli tylko pojawią się pierwsze informacje na ten temat, od razu Was o tym poinformujemy.

ZOBACZ TAKŻE: Miss Polski i Miss Polonia - czym się różnią konkursy piękności?

Cleo o Mniej znaczy więcej, płycie VinyLOVA i Eurowizji