Miss World 2022 - WYNIKI. Kto wygrał tytuł najpiękniejszej na świecie?

i

Autor: Piotr Kamionka/REPORTER / EAST NEWS Miss World 2022 - WYNIKI. Kto wygrał tytuł najpiękniejszej na świecie?

Miss World 2022 - WYNIKI. Kto wygrał tytuł najpiękniejszej na świecie?

2022-03-17 4:13

Wyniki Miss World 2022 budzą ciekawość wśród polskich internautów. Wiele osób zastanawiało się, czy Karolina Bielawska powtórzy sukces Anety Kręglickiej i wygra tytuł najpiękniejszej na świecie. Odpowiedź znajdziecie na naszej stronie!

Spis treści

  1. Miss World 2021 - wyniki

Miss World 2021 - wyniki interesują osoby, które z różnych powodów nie mogły śledzić przebiegu konkursu. Kto wygrał tytuł najpiękniejszej na świecie? Pędzimy z pomocą i podrzucamy garść najważniejszych szczegółów. Według pierwotnych planów finał Miss World miał odbyć się 16 grudnia w Portoryko. Już w listopadzie blisko 100 kandydatek z całego świata przyleciało na miejsce kilkutygodniowego zgrupowania konkursu, aby przygotowywać się do wielkiego show. Niestety w związku z pandemią i wieloma przypadkami zakażeń wśród uczestniczek konkursu jak i ekipy produkcyjnej, organizatorzy postanowili przesunąć galę. Nowa data finału to 16 marca.

Miss World 2021 - kiedy i gdzie oglądać? Transmisja w TV i ONLINE

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Miss World 2021 - wyniki

Tytuł Miss World 2021 został przyznany. Nową najpiękniejszą kobietą świata została Karolina Bielawska z Polski! To drugie zwycięstwo Polski w historii. W 1989 roku koronę zdobyła Aneta Kręglicka. Po 32 latach korona wraca do naszego kraju. Gratulacje dla Karoliny!

Karolina Bielawska - wymiary, wzrost, partner, waga, wiek. Kim jest Karolina Bielawska?