Korona Miss Polski

i

Autor: WBF

Miss Warszawy 2022 - WYNIKI. Kto wygrał? Kto zdobył koronę najpiękniejszej?

2022-04-10 21:53

W niedzielę 10 kwietnia, szesnaście Warszawianek walczyło o koronę najpiękniejszej, a także możliwość wzięcia udziału w wyborach Miss Polski. Do kogo powędrowała korona? Która z uczestniczek konkursu stała się najpiękniejszą Warszawianką w 2022 roku?

Miss Warszawy to regionalny etap Narodowego Konkursu Miss Polski. Podczas kolejnej edycji, która odbyła się w niedzielny wieczór 10 kwietnia 2022 roku, 16 kandydatek z Warszawy walczyło o tytuł najpiękniejszej. Każda z dziewczyn wyróżniała się przepiękną urodą, barwną osobowością i niesamowitym urokiem osobistym. Wydarzenie emitowane było na antenie Super Polsar, a całą galę poprowadził duet - Krzysztof Ibisz oraz Filip Antonowicz, którego znacie bardzo dobrze z Radia Eska. Oprócz prowadzących na scenie nie zabrakło muzycznych wrażeń, które zaserwował między innymi zespół Pectus oraz Patryk Szczepanik. W ubiegłym roku najpiękniejszą mieszkanką województwa mazowieckiego została Paula Jendra, natomiast dwa lata temu tytuł Miss Warszawy 2020 zdobyła Natalia Rogulska. Kto zdobył koronę podczas odsłony konkursu w 2022 roku? WYNIKI są już znane!

Sonda
Czy śledzisz konkursy Miss?

Miss Warszawy 2022 - kto wygrał? [WYNIKI]

Kto wygrał konkurs Miss Warszawy 2022? Koronę najpiękniejszej Warszawianki od Natalii Rogulskiej odebrała Ewa Dołęga-Dołęgowska. Oprócz niej wyróżnione zostały:

  • Miss Warszawy 2022 - Ewa Dołęga-Dołęgowska
  • I wicemiss Warszawy 2022 - Aleksandra Wrześniewska
  • II wicemiss Warszawy 2022 - Weronika Grochowska
  • Miss Warszawy Publiczności 2022 - Aleksandra Wrześniewska
  • Miss Pięknych Włosów - Klaudia Rachwalska
  • Miss Optymizmu - Agnieszka Siedlecka
  • Miss Ekologii - Natalia Czerw

ZOBACZ TAKŻE: Miss Polski i Miss Polonia - czym się różnią konkursy piękności?

Ewa Dołęga-Dołęgowska - kim jest?

Kim jest najpiękniejsza Warszawianka Ewa Dołęga-Dołęgowska? Miss Warszawy 2022 ma 23 lata i 170 cm wzrostu. Ewa na co dzień jest studentką psychologii.

Cleo o Mniej znaczy więcej, płycie VinyLOVA i Eurowizji