Eurowizja Junior - Kazachstan największym zagrożeniem dla Polski? Atakują ze zdwojoną siłą!

2021-11-14 18:24
Eurowizja Junior 2020
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. Już 19 grudnia zobaczymy wielkie show, w trakcie którego na scenie zaprezentuje się polska reprezentantka Sara James. Wiadomo już, że w konkursie weźmie udział również Kazachstan. Tym razem kraj, który przez dwa lata z rzędu zajmował drugie miejsce, zaatakuje ze zdwojoną siłą.

Eurowizja Junior 2021 - Kazachstan to kolejny z krajów, którego na pewno nie zabraknie podczas organizowanego w Paryżu wydarzenia. Już 19 grudnia w stolicy Francji odbędzie się wielki Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci, w którym udział wezmą nieletni reprezentanci kilkunastu narodowości. Jak wiadomo, nasz kraj reprezentować będzie Sara James, która wykona na żywo swój najnowszy hit Somebody. Czy podbije on serca europejskiej publiczności? Na to liczymy! Sporą konkurencją dla wokalistki mogą okazać się reprezentanci Kazachstanu. W 2019 i 2020 roku kraj ten był o krok od zwycięstwa na Eurowizji Junior! Tegoroczne preselekcje przyniosły nieoczekiwane rezultaty. Dwóch kandydatów otrzymało dokładnie tyle samo głosów! W związku z tym jury zarządziło, że chłopcy wystąpią jako duet.

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?

Eurowizja Junior 2021 - Kazachstan

Kazachstan to kraj, który w krótkim czasie wyrósł na jednego z liderów Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Czy w tym roku uda im się wywalczyć wypragnione zwycięstwo, którego byli już tak blisko? Wszystko zależy od jurorów i widzów! W tym roku kraj reprezentować będą Alinur Hazmin i Beknur Żunibekuły. Młodzi wokaliści wykonają utwór z repertuaru tego pierwszego: Ertegi alemi.

Eurowizja Junior 2020 - najbardziej wzruszające momenty konkursu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze