Szansa na sukces - Eurowizja Junior

i

Autor: AKPA Szansa na sukces - Eurowizja Junior

Eurowizja Junior 2022 Polska - WYNIKI. Kto z Polski jedzie na Eurowizję Junior 2022?

2022-09-25 16:08

Polska Eurowizja Junior 2022 przeszła już do historii. Wielkie emocje, niesamowite występy i ogromne talenty - to wszystko mogliśmy oglądać podczas wyborów przyszłego polskiego kandydata na Eurowizji Junior 2022. Jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. Wiemy już, kto pojedzie na Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Armenii!

Eurowizja Junior 2022 Polska - kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji? 20. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się w Erywaniu, czyli stolicy Armenii. Wszystko za sprawą Maleny, która w 2021 w Paryżu zdobyła pierwsze miejsce podczas konkursu. Wielu jednak wybiega mocno w przyszłość i zastanawia się, czy Eurowizja Junior 2023 odbędzie się w Polsce? Tego jeszcze nie wiemy. Wcześniej nasz kandydat musiałby wygrać najbliższą edycję muzycznego konkursu. Jednak jedno jest pewne, podczas Szansy na Sukces, dowiedzieliśmy się kto będzie reprezentował Polskę podczas Eurowizji Junior 2022 w Armenii. W trakcie muzycznego show swoje wokalne umiejętności zaprezentowała czwórka uczestników. Natalia Smaś, Laura Bączkiewicz, Aleksander Maląg i Iga Wargskog pokazali, że muzycznie nie ma dla nich rzeczy nie możliwych. Jednak wygrany mógł być tylko jeden.

Eurowizja Junior 2022 - uczestnicy. Piosenki i reprezentanci wszystkich krajów

Sara James przed Eurowizją Junior w ESKA Live! [KONCERT]

Eurowizja Junior 2022 - ZWYCIĘZCA

Kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji Junior 2022 w Armenii? Wybór nie należał do łatwych. Czwórka utalentowanych kandydatów postawiła poprzeczkę naprawdę wysoko. Nikt nie zawiódł, każdy pokazał, że jest prawdziwym, utalentowanym, muzycznym wojownikiem. Jednak trzeba było podjąć decyzję i wyłonić najbardziej odpowiedniego kandydata. Reprezentantem Polski na Eurowizji 2022 w Armenii jest Laura Bączkiewicz. Gratulujemy!

Eurowizja Junior 2022 zostanie odwołana? Sytuacja w Armenii zaniepokoiła fanów konkursu

Eurowizja Junior 2022 - kiedy? [DATA]

Kiedy odbędzie się Eurowizja Junior 2022? Tegoroczny, dziecięcy konkurs będziemy mogli oglądać zimą, 11 grudnia 2022. Przedtem Eurowizja Junior zazwyczaj odbywała się w listopadzie, jednak po zeszłorocznym sukcesie oglądalności podjęto decyzję, że zima jest najbardziej odpowiednim okresem.

Laura Bączkiewicz jedzie na Eurowizję Junior 2022! Kim jest i jak brzmi piosenka Polski?

Sonda
Czy czekasz na Eurowizję Junior 2022?