Laura Bączkiewicz jedzie na Eurowizję Junior 2022! Kim jest i jak brzmi piosenka Polski?

2022-09-25 16:05
Laura Bączkiewicz jedzie na Eurowizję Junior 2022! Kim jest i jak brzmi piosenka Polski
Autor: TVP Laura Bączkiewicz jedzie na Eurowizję Junior 2022! Kim jest i jak brzmi piosenka Polski

Laura Bączkiewicz dziewiątą w historii startów reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2022! Młoda wokalistka najpierw przebrnęła przez eliminacje, a później pokonała swoje rywalki w finale Szansy na Sukces. Kim jest Laura Bączkiewicz? Jaką piosenkę zaśpiewa na Eurowizji dla Dzieci w Armenii? Poznajcie szczegóły już teraz!

Laura Bączkiewicz jedzie na Eurowizję Junior 2022! Oficjalnie wygrała preselekcje do Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, które odbywały się w Szansie na Sukces. 11-letnia wokalistka udowodniła już w pierwszym odcinku, że ma wyjątkowy głos. Doskonale zaśpiewała arcytrudny utwór Run, pod którym podpisuje się OneRepublic. Już po wykonaniu tego utworu internauci byli zgodni, że jest główną faworytką do zwycięstwa. W finale, tylko udowodniła swoją wyższość zyskując uznanie jurorów oraz widzów. Kim jest Laura Bączkiewicz

Laura Bączkiewicz - kim jest i ile ma lat? To ona jedzie na Eurowizję Junior?!

Sara James - piosenka Somebody na żywo [ESKA LIVE]

Laura Bączkiewicz - kim jest?

Laura Bączkiewicz ma 11 lat. Przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku zaledwie 4 lat w Konińskim Domu Kultury. Obecnie naukę kontynuuje w Studiu Piosenki Estradowej Hit w Koninie. Od najmłodszych lat zachwyca swoim talentem wokalnym, zdobywając nagrody w konkursach i na festiwalach muzycznych. Laura jest także aktorką dubbingową, użycza swojego głosu wielu postaciom animowanym i filmowym. To dziewczynka pełna energii, kochająca przyrodę i zwierzęta. W domu ma dwa psy, dwa koty i króliczka. W przyszłości chciałaby zostać wokalistką lub aktorką. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Brała udział w 5. edycji The Voice Kids, gdzie szlifowała talent pod okiem Dawida Kwiatkowskiego.

Laura Bączkiewicz - piosenka

Laura Bączkiewicz zaśpiewała utwór To The Moon. Piosenka opowiada o marzeniach i trudnych momentach, z którymi trzeba sobie radzić w życiu. Trzeba zawsze próbować dokonywać rzeczy niemożliwych i latać na ten metaforyczny księżyc!

Sonda
Czy czekasz na Eurowizję Junior 2022?

Eurowizja Junior 2022 - kiedy? [DATA]

Kiedy jest Eurowizja Junior 2022? Tegoroczny konkurs piosenki organizowany z myślą o najmłodszych będziemy mogli oglądać zimą, 11 grudnia 2022. Organizatorem będzie Europejska Unia Nadawców i ormiański nadawca Hajastani Hanrajin herrustajnkerut’jun.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze