Laura Bączkiewicz jedzie na Eurowizję Junior 2022! Kim jest i jak brzmi piosenka Polski

i

Autor: TVP Laura Bączkiewicz jedzie na Eurowizję Junior 2022! Kim jest i jak brzmi piosenka Polski

Laura Bączkiewicz jedzie na Eurowizję Junior 2022! Kim jest i jak brzmi piosenka Polski?

2022-09-25 16:05

Laura Bączkiewicz dziewiątą w historii startów reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2022! Młoda wokalistka najpierw przebrnęła przez eliminacje, a później pokonała swoje rywalki w finale Szansy na Sukces. Kim jest Laura Bączkiewicz? Jaką piosenkę zaśpiewa na Eurowizji dla Dzieci w Armenii? Poznajcie szczegóły już teraz!

Laura Bączkiewicz jedzie na Eurowizję Junior 2022! Oficjalnie wygrała preselekcje do Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, które odbywały się w Szansie na Sukces. 11-letnia wokalistka udowodniła już w pierwszym odcinku, że ma wyjątkowy głos. Doskonale zaśpiewała arcytrudny utwór Run, pod którym podpisuje się OneRepublic. Już po wykonaniu tego utworu internauci byli zgodni, że jest główną faworytką do zwycięstwa. W finale, tylko udowodniła swoją wyższość zyskując uznanie jurorów oraz widzów. Kim jest Laura Bączkiewicz

Laura Bączkiewicz - kim jest i ile ma lat? To ona jedzie na Eurowizję Junior?!

Sara James - piosenka Somebody na żywo [ESKA LIVE]

Laura Bączkiewicz - kim jest?

Laura Bączkiewicz ma 11 lat. Przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku zaledwie 4 lat w Konińskim Domu Kultury. Obecnie naukę kontynuuje w Studiu Piosenki Estradowej Hit w Koninie. Od najmłodszych lat zachwyca swoim talentem wokalnym, zdobywając nagrody w konkursach i na festiwalach muzycznych. Laura jest także aktorką dubbingową, użycza swojego głosu wielu postaciom animowanym i filmowym. To dziewczynka pełna energii, kochająca przyrodę i zwierzęta. W domu ma dwa psy, dwa koty i króliczka. W przyszłości chciałaby zostać wokalistką lub aktorką. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Brała udział w 5. edycji The Voice Kids, gdzie szlifowała talent pod okiem Dawida Kwiatkowskiego.

Laura Bączkiewicz - piosenka

Laura Bączkiewicz zaśpiewała utwór To The Moon. Piosenka opowiada o marzeniach i trudnych momentach, z którymi trzeba sobie radzić w życiu. Trzeba zawsze próbować dokonywać rzeczy niemożliwych i latać na ten metaforyczny księżyc!

Sonda
Czy czekasz na Eurowizję Junior 2022?

Eurowizja Junior 2022 - kiedy? [DATA]

Kiedy jest Eurowizja Junior 2022? Tegoroczny konkurs piosenki organizowany z myślą o najmłodszych będziemy mogli oglądać zimą, 11 grudnia 2022. Organizatorem będzie Europejska Unia Nadawców i ormiański nadawca Hajastani Hanrajin herrustajnkerut’jun.