Eurowizja Junior 2021

i

Autor: ANDRES PUTTING/EBU

Eurowizja Junior 2022 - kto z Polski? Wyciekły nazwiska pierwszych kandydatów

2022-08-29 12:32

Eurowizja Junior 2022 będzie kolejną edycją pełną sukcesów dla Polski? Odpowiedź na to pytanie chce poznać wielu fanów konkursów, ale wcześniej musimy poznać naszego reprezentanta. Wiemy już, jak zostanie wybrany. Jurorzy i widzowie wskażą go w programie Szansa na sukces. Kto startuje w preselekcjach? Mamy pierwsze nazwiska!

Eurowizja Junior 2022 nadchodzi. Oczekiwania Polaków są duże, ponieważ nasza zeszłoroczna reprezentantka zawiesiła poprzeczkę bardzo wysoko. Wszyscy marzą o nowym młodym artyście, który da nam możliwość wygrania. Ogłoszono, że w tym roku ponownie reprezentant Polski zostanie wybrany w programie Szansa na sukces. To właśnie w tym show wybrano Sarę James, Alę Tracz i Viki Gabor. Czas poznać kolejną młodą gwiazdę, która będzie dla nas walczyła o trofeum.Kim są uczestnicy programu? Oficjalna lista nie jest jeszcze opublikowana, ale na podstawie pierwszych zdjęć i reklam udało nam się ustalić, kim są niektórzy z kandydatów.

ZOBACZ TAKŻE: Sara James - 5 zaskakujących faktów. Tego mogliście o niej nie wiedzieć!

Sara James - tak wyglądała jej droga do finału America's Got Talent

Eurowizja Junior 2022 - uczestnicy preselekcji

Ze zdjęć i nagrań oraz informacji dostępnych w social mediach wynika, że w preselekcjach do Eurowizji Junior 2022 pojawią się między innymi Laura Bączkiewicz, Natalia Smaś, Anastazja Broniszewska i Amelia Leśniowska. Natalia brała udział w juniorowej Szansie na sukces już w zeszłym roku. Z kolei Laura była uczestniczką The Voice Kids.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2022 - preselekcje. Daty i zasady ujawnione

Eurowizja Junior 2022 - zasady preselekcji

Widzowie zobaczą 4 odcinki Szansy na sukces. W pierwszych trzech zaprezentuje się po siedmiu uczestników, którzy zaśpiewają znane przeboje. Jurorzy zdecydują, kto wygrywa odcinek i awansuje do finału. W wielkim finale trzech kandydatów zaprezentuje covery i oryginalne utwory. Widzowie i jurorzy zdecydują, kto pojedzie na Eurowizję Junior 2022 do Armenii.